d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pochlubte Se Muzikou. > Všechny žánry.
Prev16869707172164Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 8 2008 08:06am
Quote (Runn3r @ Mon, Dec 8 2008, 02:29pm)
http://www.youtube.com/watch?v=CfVzgIQ8qlU

Tak , to jsou fotky z 3G , na te akci jsem byl biggrin.gif ženy luxus , hudba ještě víc , mno prostě .... se sami podivejte smile.gif

-0:53 a 1:02 - Holka co mam na profilu , překrasna holka
-2:00 holka do života smile.gif


zlatí hapalaci.cz
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 8 2008 08:16am
Jinak teď nedávno vyšlo state of trance 381. Doporujučuju si stáhnout , začátek husí kuže až v prdeli.Maximalni hudba ! heart.gif

http://trancesets.org/viewtopic.php?f=10&t=634 <- Link na poslech tuším

This post was edited by Runn3r on Dec 8 2008 08:16am
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 8 2008 08:17am
Quote (Runn3r @ Mon, 8 Dec 2008, 13:29)
http://www.youtube.com/watch?v=CfVzgIQ8qlU

Tak , to jsou fotky z 3G , na te akci jsem byl biggrin.gif ženy luxus , hudba ještě víc , mno prostě .... se sami podivejte smile.gif

-0:53 a 1:02 - Holka co mam na profilu , překrasna holka
-2:00 holka do života smile.gif


obe velmi hezke , jakou myslis ve 2:00 ? asi tu vepredu co xD
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 8 2008 08:22am
Quote (Foxcompany @ Mon, Dec 8 2008, 03:17pm)
obe velmi hezke , jakou myslis ve 2:00 ? asi tu vepredu co xD


Jj , tu v tom bílém , celý večer jsem byl za ní uplně u ní.Ale nebylo na to ji něco říct , ale fakt pěkná moc pěkná smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 8 2008 09:25am
Omluva za double post , ale musel jsem to tu dát.



Umiram na tohle,nehorazná hudba.

This post was edited by Runn3r on Dec 8 2008 09:25am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Dec 9 2008 05:05am





This post was edited by Jameess on Dec 9 2008 05:13am
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Dec 9 2008 05:14am
pustim si az budu doma tady v praci hodne pomalej net mam sad.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 9 2008 08:50am
Quote (Jameess @ Tue, Dec 9 2008, 12:05pm)
http://www.youtube.com/watch?v=kT8jiZy7cmM


zlatej Lenin rofl.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 10 2008 08:27am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16869707172164Next
Add Reply New Topic New Poll