☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Gratulujeme > Znova
Prev
1
67
68
69
70
71
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 29300
Replies: 1308
Track Topic
Runn3r
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold
:
13.37
#681
Jun 4 2009 02:20pm
Dnes je čtvrtek 4.6.2009, svátek má Dalibor
gratz tím pádem
This post was edited by Runn3r on Jun 4 2009 02:20pm
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#682
Jun 4 2009 02:40pm
Ale nic
This post was edited by Wourly on Jun 4 2009 02:40pm
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#683
Jun 4 2009 09:55pm
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ?
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím
hero_cz
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
2,000.00
#684
Jun 5 2009 12:19am
Quote (Wourly @ Fri, 5 Jun 2009, 04:55)
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ?
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím
444 ez
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#685
Jun 5 2009 10:05am
Quote (Wourly @ Fri, 5 Jun 2009, 04:55)
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ?
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím
scared to show foto cuz ugly as fuck? k
hero_cz
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
2,000.00
#686
Jun 5 2009 04:54pm
Quote (st3pix @ Fri, 5 Jun 2009, 17:05)
scared to show foto cuz ugly as fuck? k
nebud tak hrubi
kazdej je nejakej tak se nemusis smat
za to nemuze ze neni krasnej
st3pix
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold
:
13.37
#687
Jun 6 2009 03:23am
Quote (hero_cz @ Fri, 5 Jun 2009, 23:54)
nebud tak hrubi
kazdej je nejakej tak se nemusis smat
za to nemuze ze neni krasnej
však dobře, ale proč nechce ukázat fotku, resp. profil, páč jeho fotka tu už stejně byla (jestli to teda byl Wourly)?
oldaf
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold
:
2.40
#688
Jun 6 2009 03:52am
549:
http://fritzlsex.ic.cz/Fritzlfacebook.jpg
oldaf
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold
:
2.40
#689
Jun 6 2009 03:54am
Akorát když kliknu na publish tak se to jen zašedí a kdyz klikam na to okay tak to nezmizi
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#690
Jun 6 2009 04:54pm
Quote (st3pix @ Fri, Jun 5 2009, 04:05pm)
scared to show foto cuz ugly as fuck? k
Foto tam nemam...Ty skillere, co mě teď těžce vyovnil
Quote (oldaf @ Sat, Jun 6 2009, 09:52am)
549:
http://fritzlsex.ic.cz/Fritzlfacebook.jpg
A to jsi podváděl jak ?
This post was edited by Wourly on Jun 6 2009 04:56pm
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
67
68
69
70
71
131
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact