d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev16768697071131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 4 2009 02:20pm
Dnes je čtvrtek 4.6.2009, svátek má Dalibor gratz tím pádem :)

This post was edited by Runn3r on Jun 4 2009 02:20pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 4 2009 02:40pm
Ale nic :P

This post was edited by Wourly on Jun 4 2009 02:40pm
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 4 2009 09:55pm
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ? :P
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím :)
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jun 5 2009 12:19am
Quote (Wourly @ Fri, 5 Jun 2009, 04:55)
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ? :P
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím :)


444 ez
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 5 2009 10:05am
Quote (Wourly @ Fri, 5 Jun 2009, 04:55)
http://apps.facebook.com/click_challenge_vtwo/?ref=mf
Tak co, kolik dáte ? :P
Dal jsem 356...Profil vám neřeknu, případně postnu screen se smazaným jménem...
Pokuď dáte nad 250 tak vám bez screenu nevěřím :)


scared to show foto cuz ugly as fuck? k
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jun 5 2009 04:54pm
Quote (st3pix @ Fri, 5 Jun 2009, 17:05)
scared to show foto cuz ugly as fuck? k


nebud tak hrubi :( kazdej je nejakej tak se nemusis smat :( za to nemuze ze neni krasnej
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 6 2009 03:23am
Quote (hero_cz @ Fri, 5 Jun 2009, 23:54)
nebud tak hrubi :( kazdej je nejakej tak se nemusis smat :( za to nemuze ze neni krasnej



však dobře, ale proč nechce ukázat fotku, resp. profil, páč jeho fotka tu už stejně byla (jestli to teda byl Wourly)?
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Member
Posts: 949
Joined: Sep 27 2008
Gold: 2.40
Jun 6 2009 03:54am
Akorát když kliknu na publish tak se to jen zašedí a kdyz klikam na to okay tak to nezmizi
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 6 2009 04:54pm
Quote (st3pix @ Fri, Jun 5 2009, 04:05pm)
scared to show foto cuz ugly as fuck? k


Foto tam nemam...Ty skillere, co mě teď těžce vyovnil -_-

Quote (oldaf @ Sat, Jun 6 2009, 09:52am)


A to jsi podváděl jak ?

This post was edited by Wourly on Jun 6 2009 04:56pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16768697071131Next
Closed New Topic New Poll