Quote (Wourly @ Mon, May 25 2009, 06:35pm)
Postačující výkon ^^
Omg...Mi zakazujou můj krásnej sig, že ho mam moc velkej...
E: Tak teda avatar ... Už to mam 2 roky

:/
tky sem si ho musel zmenšit, měl 400/159 tk semho stahl o dost vic aby nerejpali..

2 modi..
