d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > Znova
Prev16566676869131Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 07:15am
Quote (fifky-OVA @ Mon, May 25 2009, 10:57am)
gz ze jsme vyhrali mistrovstvi cr :)


V cem? Basketbalu?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 25 2009 08:25am
Quote (N3cum @ Mon, May 25 2009, 01:15pm)
V cem? Basketbalu?


jj
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 25 2009 09:47am
Quote (fifky-OVA @ Mon, 25 May 2009, 11:57)
gz ze jsme vyhrali mistrovstvi cr :)


gz.
kolik si dal bodu?
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
May 25 2009 11:35am
Quote (fifky-OVA @ Mon, May 25 2009, 10:57am)
gz ze jsme vyhrali mistrovstvi cr :)


Postačující výkon ^^


Omg...Mi zakazujou můj krásnej sig, že ho mam moc velkej...
E: Tak teda avatar ... Už to mam 2 roky -_- :/

This post was edited by Wourly on May 25 2009 11:36am
Member
Posts: 10,063
Joined: Nov 29 2007
Gold: 0.00
May 25 2009 12:08pm
Quote (Wourly @ Mon, May 25 2009, 05:35pm)
Postačující výkon ^^


Omg...Mi zakazujou můj krásnej sig, že ho mam moc velkej...
E: Tak teda avatar ... Už to mam 2 roky -_- :/


:rofl:
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 25 2009 03:39pm
Quote (Wourly @ Mon, 25 May 2009, 18:35)
Postačující výkon ^^


Omg...Mi zakazujou můj krásnej sig, že ho mam moc velkej...
E: Tak teda avatar ... Už to mam 2 roky -_- :/


jsem te naprasil adminum at se na tebe pocihnou..
Member
Posts: 221
Joined: Mar 16 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 12:28am
Quote (N3cum @ Mon, May 25 2009, 02:15pm)
V cem? Basketbalu?


sport pro debily :f
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
May 26 2009 12:35am
Quote (DUELmeNOOB @ Tue, 26 May 2009, 07:28)
sport pro debily :f


ty si debil
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
May 26 2009 12:38am
Quote (hero_cz @ Tue, 26 May 2009, 07:35)
ty si debil


naprostej -.-
basket je jedna z mála věcí co mě fakt baví :)
cg sportáku :)
Member
Posts: 221
Joined: Mar 16 2009
Gold: 0.00
May 26 2009 02:21am
Quote (Log_in @ Tue, May 26 2009, 07:38am)
naprostej -.-
basket je jedna z mála věcí co mě fakt baví :)
cg sportáku :)


si honite jako psi za micem to je zabawa hahahaha
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16566676869131Next
Closed New Topic New Poll