Quote (fifky-OVA @ Mon, May 25 2009, 10:57am)
gz ze jsme vyhrali mistrovstvi cr

Postačující výkon ^^
Omg...Mi zakazujou můj krásnej sig, že ho mam moc velkej...
E: Tak teda avatar ... Už to mam 2 roky

:/
This post was edited by Wourly on May 25 2009 11:36am