Quote (Kebs @ Mon, 24 Nov 2008, 07:49)
Tohle poslouchaj na Ibize

mlc.
to mozna nekde poslouchaj na Ibize... ale kvuli tiestovi bych na Ibizu nejel to radsi ten super house

Runner: a co Laidback Luke, Klaas, Martin Solveig ?

armin i tiesto uz sou moc komercni

posledni dobou mi tak prijde ze za ne dela vic jmeno nez music
This post was edited by unknown_spirit on Nov 24 2008 10:44am