d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev16465666768108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Dec 20 2008 04:52pm
Quote (N3cum @ Sat, 20 Dec 2008, 23:24)
Zkus vypojit pc ze zdi.. a vyhodit ho z okna.. blbovy jako si ty by to pomoct mohlo


co to je za sranec.
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Dec 21 2008 04:12am
Quote (vanys @ Sat, 20 Dec 2008, 23:28)
pc ve zdi ? sem jeste neslysel


rofl.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Dec 29 2008 06:42am
lidi veci na asku ktera jede na pasti nasli by se a nebo na rozjezd atd smile.gif a nebo pripadne ubertrist.. biggrin.gif a enigmu biggrin.gif^^ zacinam byt rozmlsanejsi... biggrin.gif ^^^ne budu rad za kazdy help kterej dostanu hraju [EU HCL] acc amunre pac zbytek mam zatim blokle.... jinak timto upozornuju na rady fifky-ovi smile.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 29 2008 06:45am
Quote (alda @ Mon, Dec 29 2008, 01:42pm)
lidi veci na asku ktera jede na pasti nasli by se a nebo na rozjezd  atd smile.gif a nebo pripadne ubertrist.. biggrin.gif a enigmu biggrin.gif^^ zacinam byt rozmlsanejsi... biggrin.gif ^^^ne budu rad za kazdy help kterej dostanu hraju [EU HCL] acc amunre pac zbytek mam zatim blokle.... jinak timto upozornuju na rady fifky-ovi smile.gif


uvidime co se da dělat rofl.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Dec 29 2008 06:50am
Quote (Runn3r @ Mon, Dec 29 2008, 02:45pm)
uvidime co se da dělat rofl.gif


drool.gif bier.gif hail.gif okey to prvni ma byt koule biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 29 2008 06:53am
Quote (alda @ Mon, Dec 29 2008, 01:50pm)
drool.gif  bier.gif  hail.gif  okey to prvni ma byt koule biggrin.gif


lol biggrin.gif i ty jeden biggrin.gif
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
Dec 29 2008 07:00am
Quote (Runn3r @ Mon, Dec 29 2008, 02:53pm)
lol biggrin.gif i ty jeden biggrin.gif


ne jeste nemuzu ani zeli ... 2 du na testy a dozvim se vysledky ale kdyz to nedam tak si dam zelisko biggrin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 29 2008 07:10am
Quote (alda @ Mon, Dec 29 2008, 02:00pm)
ne jeste nemuzu ani zeli ... 2 du na testy a dozvim se vysledky ale kdyz to nedam tak si dam zelisko biggrin.gif


rofl.gif ja už vše omezil , už jen kouřím a piju nic víc. a uvažuju že nechám i cigaret.
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Dec 31 2008 09:36pm
Quote (Runn3r @ Mon, 29 Dec 2008, 14:10)
rofl.gif ja už vše omezil , už jen kouřím a piju nic víc. a uvažuju že nechám i cigaret.


ja uz jen piju kourim sad.gif(( nic vic
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jan 1 2009 03:10am
Quote (hero_cz @ Thu, Jan 1 2009, 04:36am)
ja uz jen piju kourim sad.gif(( nic vic


Ty kouříš???
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16465666768108Next
Add Reply New Topic New Poll