d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev16263646566108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Dec 3 2008 05:39pm
Quote (Esantin @ Tue, Dec 2 2008, 03:30pm)
potřeboval bych plz nějaký program, který by mi zobrazoval grafy mat. funkcí, a nemyslím jen elementární funkce.


pokud znáš čísla a nejsi nemehlo, tak excel to umí tongue.gif

This post was edited by xLYNXx on Dec 3 2008 05:40pm
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Dec 3 2008 05:46pm
Quote (xLYNXx @ Thu, 4 Dec 2008, 00:39)
pokud znáš čísla a nejsi nemehlo, tak excel to umí tongue.gif


no jo hej to je fakt biggrin.gifD to jsme ve skole kdysi delali porad :/ pitome mereni tongue.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 8 2008 08:27am
Potřebuju znat nějake buildy na feral druida a na wara nevim jak mam wara jet.Kdo mi pomuže ? Muže i PM , budu rád dík.
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Dec 8 2008 09:16am
Quote (Runn3r @ Mon, 8 Dec 2008, 14:27)
Potřebuju znat nějake buildy na feral druida a na wara nevim jak mam wara jet.Kdo mi pomuže ? Muže i PM , budu rád dík.


co myslis tim wara?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 8 2008 09:20am
Quote (Foxcompany @ Mon, Dec 8 2008, 04:16pm)
co myslis tim wara?


Normalni warrior smile.gif Tank , ale na tankovani nemam věci , takže asi dmg war.Chcu vědět jak mam dat talenty.
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 9 2008 08:56am
Quote (Runn3r @ Mon, Dec 8 2008, 04:20pm)
Normalni warrior smile.gif Tank , ale na tankovani nemam věci , takže asi dmg war.Chcu vědět jak mam dat talenty.


O.o už nevím +1 biggrin.gif D: D: D: :
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 12 2008 02:14pm
Co je se spider manem jak nemůže dělat ty lana???
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Dec 12 2008 02:16pm
Quote (Kebs @ Fri, Dec 12 2008, 09:14pm)
Co je se spider manem jak nemůže dělat ty lana???


musí se rozhodnout ten mamrd biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Dec 12 2008 02:19pm
Quote (Runn3r @ Fri, Dec 12 2008, 09:16pm)
musí se rozhodnout ten mamrd biggrin.gif


sem zjistil že to je docela smutný ........ docela to žeru..... ten dement by mohl ukrást nějaký prachy pro tu svoji babku..... je to moc smutný
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Dec 12 2008 02:23pm
Quote (Kebs @ Fri, Dec 12 2008, 08:19pm)
sem zjistil že to je docela smutný ........ docela to žeru..... ten dement by mohl ukrást nějaký prachy pro tu svoji babku..... je to moc smutný


biggrin.gif:D
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16263646566108Next
Add Reply New Topic New Poll