d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Vtipy (jokes) > Vtipy (jokes) -> Vtipy, obrazky, videa..
Prev16061626364314Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 29 2008 04:10pm
Quote (Sobcz @ Tue, 29 Apr 2008, 12:58)
ten za tech 750 fg... rofl.gif .. partička negrů biggrin.gif


tak to si treba priplatit biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 1 2008 09:31am
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 1 2008 09:35am
Quote (otko @ Thu, 1 May 2008, 17:31)
http://images.encyclopediadramatica.com/images/a/a9/Fritzlbitchesdontknowboutmycellar.jpg


rofl.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 2 2008 06:08am
nemáte náhodou někdo odkaz na jedno video s reklamou kde byl takovej zarostlej chlap, zrzavej a doblil se jako prase a pak tam vyprávěl jak měl gulášek a na to pivečko a pak řízeček a na to pivečko a na to vodku a tak? to nikde nemůžu najít
Member
Posts: 25,368
Joined: Dec 27 2004
Gold: 402,367.00
May 2 2008 12:49pm
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17632515&f=170&st=0
tj fakt gut =) ale jak to tak sleduju tak tenhle ladder je v pohodě, nejhorší byla asi season 3 sad.gif

teď jsem prohrabával WoW screeny a našel jsem jednu doslova perlu co psal jeden kolega z guildy:

Kolega z práce byl včera na třídní schůzce svý 14-ti letý dcery a řešil tam incident z lyžáku. Po večerce se tam při hře na ježka jedna žákyně dostala do jiného stavu! Hra prý spočívá v tom, že kluci leží v řadě ne zemi a řada holek na ně postupně nasedá - kdo vyhrává není příliž jasné - jasné nicméně je, že to jakýsi Pavel nevydržel hrát příliž dlouho ...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 2 2008 01:09pm
Quote (Herugurth @ Fri, 2 May 2008, 20:49)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17632515&f=170&st=0
tj fakt gut =) ale jak to tak sleduju tak tenhle ladder je v pohodě, nejhorší byla asi season 3 sad.gif

teď jsem prohrabával WoW screeny a našel jsem jednu doslova perlu co psal jeden kolega z guildy:

Kolega z práce byl včera na třídní schůzce svý 14-ti letý dcery a řešil tam incident z lyžáku. Po večerce se tam při hře na ježka jedna žákyně dostala do jiného stavu! Hra prý spočívá v tom, že kluci leží v řadě ne zemi a řada holek na ně postupně nasedá - kdo vyhrává není příliž jasné - jasné nicméně je, že to jakýsi Pavel nevydržel hrát příliž dlouho ...


co ta dnesna mladez nevymysli.
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
May 2 2008 01:34pm
Quote (Herugurth @ Fri, 2 May 2008, 19:49)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17632515&f=170&st=0
tj fakt gut =) ale jak to tak sleduju tak tenhle ladder je v pohodě, nejhorší byla asi season 3 sad.gif

teď jsem prohrabával WoW screeny a našel jsem jednu doslova perlu co psal jeden kolega z guildy:

Kolega z práce byl včera na třídní schůzce svý 14-ti letý dcery a řešil tam incident z lyžáku. Po večerce se tam při hře na ježka jedna žákyně dostala do jiného stavu! Hra prý spočívá v tom, že kluci leží v řadě ne zemi a řada holek na ně postupně nasedá NA KONICKA- kdo vyhrává není příliž jasné - jasné nicméně je, že to jakýsi Pavel nevydržel hrát příliž dlouho ...


rofl.gif

This post was edited by hero_cz on May 2 2008 01:36pm
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 2 2008 01:57pm
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
May 2 2008 03:15pm

fail wink.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
May 3 2008 07:51am




This post was edited by dessa5 on May 3 2008 07:54am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16061626364314Next
Add Reply New Topic New Poll