http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=17632515&f=170&st=0tj fakt gut =) ale jak to tak sleduju tak tenhle ladder je v pohodě, nejhorší byla asi season 3

teď jsem prohrabával WoW screeny a našel jsem jednu doslova perlu co psal jeden kolega z guildy:
Kolega z práce byl včera na třídní schůzce svý 14-ti letý dcery a řešil tam incident z lyžáku. Po večerce se tam při hře na ježka jedna žákyně dostala do jiného stavu! Hra prý spočívá v tom, že kluci leží v řadě ne zemi a řada holek na ně postupně nasedá
NA KONICKA- kdo vyhrává není příliž jasné - jasné nicméně je, že to jakýsi Pavel nevydržel hrát příliž dlouho ...