d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Help Topic > kto by atm potreboval pomoct v hre ap
Prev16061626364108Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Oct 16 2008 11:30pm
Quote (Wourly @ Thu, 16 Oct 2008, 22:41)
Pomůžete mi pls někdo zabít více diabla ?


vice nez obvykle? rofl.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Oct 17 2008 12:10am
Quote (Wourly @ Thu, 16 Oct 2008, 21:41)
Pomůžete mi pls někdo zabít více diabla ?


tim ''vice diabla'' myslis uber diabla?
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Nov 5 2008 04:16pm
kolik stoji letenka do Valencie v dejme tomu ekonimic class .. :/
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Nov 5 2008 04:49pm
Quote (Nipik @ Wed, 5 Nov 2008, 23:16)
kolik stoji letenka do Valencie v dejme tomu ekonimic class .. :/


tolik, kolik máš v této chvíli postů násobeno tvým IQ

rovnou to spočítám

3410
Member
Posts: 7,833
Joined: Mar 19 2006
Gold: 316.00
Nov 5 2008 09:22pm
it's all so... foreign!
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Nov 6 2008 01:36am
Quote (st3pix @ Thu, 6 Nov 2008, 00:49)
tolik, kolik máš v této chvíli postů násobeno tvým IQ

rovnou to spočítám

3410


hmm 3410 IQ neni spatny oproti tvymu ne uz tak slavnymu 50 smile.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Nov 9 2008 01:54am
nemohu najit jak pustim dia na vistach, hodite mi sem nekdo link prosim ?
dik
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Nov 10 2008 05:37am
Quote (vanys @ Sun, Nov 9 2008, 07:54am)
nemohu najit jak pustim dia na vistach, hodite mi sem nekdo link prosim ?
dik


no mne to ide OK..len neviem preco,ale trva to cca 3 minuty nez sa dia spusti.ak vidis ze mas dia spustene v task manageri tak skus pockat par minut.


inak nerushne ma niekto normalom?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Dec 2 2008 09:30am
potřeboval bych plz nějaký program, který by mi zobrazoval grafy mat. funkcí, a nemyslím jen elementární funkce.
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Dec 2 2008 09:40am
Quote (Esantin @ Tue, 2 Dec 2008, 16:30)
potřeboval bych plz nějaký program, který by mi zobrazoval grafy mat. funkcí, a nemyslím jen elementární funkce.


google.com
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev16061626364108Next
Add Reply New Topic New Poll