Quote (vanys @ Sun, Nov 9 2008, 07:54am)
nemohu najit jak pustim dia na vistach, hodite mi sem nekdo link prosim ?
dik
no mne to ide OK..len neviem preco,ale trva to cca 3 minuty nez sa dia spusti.ak vidis ze mas dia spustene v task manageri tak skus pockat par minut.
inak nerushne ma niekto normalom?