Quote (Josefista @ Sat, Aug 25 2007, 10:42pm)
(uz vidim lerihy jak napise: "no tys nam tady chybel" .))
Asi jsi chtel oslovit mne, ale nevim proc bych to mel psat

Ja snad nekomu tohle napsal?

Jestli jo, tak mozna Carovi, a to schvalne a on vedel proc