Quote (Dieoncommand @ Thu, 6 Sep 2007, 17:37)
to je na PK body, ne karmu.. Inak strasne ma seres Mofo, vobec mi nenapises. Dnes ta chcem vidiet online !!!
ty lolo, jediny kto sa mi venuje je otko, ten mi dava rozumy aj support

, sak ani nevim jake mate nicky

vcera som urobil prvy prestupak, tak si idem cice zmenit povolanie, ukazem sa az ten char bude za neco stat