d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Pici Star Je Locked :( > kurva drat
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 15 2007 04:31pm
zavist je desna vec wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 15 2007 05:10pm
Quote (Sobcz @ Sun, Jul 15 2007, 10:31pm)
zavist je desna vec wink.gif


Ty nikomu nic nezávidíš Sobe?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 16 2007 12:33am
Quote (ghetofu @ Mon, Jul 16 2007, 12:10am)
Quote (Sobcz @ Sun, Jul 15 2007, 10:31pm)
zavist je desna vec wink.gif


Ty nikomu nic nezávidíš Sobe?


Kdyz se podivam do zrcadla zavidim tomu zrcadlu ze je na nem vyobrazenej tak krasnej clovek. A este se zavidim Elisce wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jul 16 2007 02:06am
Quote (Sobcz @ Mon, Jul 16 2007, 06:33am)
Quote (ghetofu @ Mon, Jul 16 2007, 12:10am)
Quote (Sobcz @ Sun, Jul 15 2007, 10:31pm)
zavist je desna vec wink.gif


Ty nikomu nic nezávidíš Sobe?


Kdyz se podivam do zrcadla zavidim tomu zrcadlu ze je na nem vyobrazenej tak krasnej clovek. A este se zavidim Elisce wink.gif


Jsem na tom stejne jako ty smile.gif Akorat ja se zavidim Verunce smile.gif

This post was edited by ghetofu on Jul 16 2007 02:07am
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 16 2007 02:19am
Asi budu o/t ale vrátim se k tématu smile.gif . Starovi se stalo to, že mu někdo šikovně šlohnul hesla. Asi nějakej šikovnej prográmek. Vzalo a změnilo mu to pass na všech acc na BN a taky na D2jsp. Poté hned začal na jeho acc na d2jsp nabízet věci a scamoval. Snad star napíše Njaguarovi a podaří se zjistit, na jaký acc šli fg před locknutim a pak se uvidí. Ale jak dokáže, že on je ten majitel účtu? Na BN se pokud vim nedá měnit ta email adresa která je nutná k založení účtu, takže by se mohl na svý acc dostat. Jedinej hack kterej používal bylo to jejich yapk ale řiká, že nevěří že by mu to udělali rolleyes.gif Nechť si na to udělá každej názor jakej chce. A yapk useři by se měli mít na pozoru.... No a Star se díky tomu na dia vysral, takže tak.
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 16 2007 02:22am
Btw, když si představim, jak jednoduché je ukrást hesla, tak jsem rád, že pro internetové bankovnictví používám autorizaci přes telefon...
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 16 2007 03:32am
Quote (UBU @ Mon, Jul 16 2007, 08:22am)
Btw, když si představim, jak jednoduché je ukrást hesla, tak jsem rád, že pro internetové bankovnictví používám autorizaci přes telefon...


Já mám na útče tak málo, že any scammers are welcome ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll