Asi budu o/t ale vrátim se k tématu

. Starovi se stalo to, že mu někdo šikovně šlohnul hesla. Asi nějakej šikovnej prográmek. Vzalo a změnilo mu to pass na všech acc na BN a taky na D2jsp. Poté hned začal na jeho acc na d2jsp nabízet věci a scamoval. Snad star napíše Njaguarovi a podaří se zjistit, na jaký acc šli fg před locknutim a pak se uvidí. Ale jak dokáže, že on je ten majitel účtu? Na BN se pokud vim nedá měnit ta email adresa která je nutná k založení účtu, takže by se mohl na svý acc dostat. Jedinej hack kterej používal bylo to jejich yapk ale řiká, že nevěří že by mu to udělali

Nechť si na to udělá každej názor jakej chce. A yapk useři by se měli mít na pozoru.... No a Star se díky tomu na dia vysral, takže tak.