d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Gratulujeme > gz zde
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 23 2007 04:03pm
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 24 2007 02:21am
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..

This post was edited by fifky-OVA on Jul 24 2007 02:23am
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Jul 24 2007 02:23am
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 02:56am
Quote (IqLimited @ Tue, 24 Jul 2007, 10:23)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


heart.gif heart.gif heart.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 24 2007 03:09am
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2007 03:18am
Quote (Esantin @ Tue, 24 Jul 2007, 10:09)
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^


od coho je forum ked nemozes spamovat tongue.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 24 2007 03:58am
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 09:18am)
Quote (Esantin @ Tue, 24 Jul 2007, 10:09)
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^


od coho je forum ked nemozes spamovat tongue.gif


nj.. ale muze si kurva ty posty huntit nekde jinde a ne tady.. speedy napise at nikdo nequotuje jeho posty a co karbec hned udela..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 04:59am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 24 Jul 2007, 11:58)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 09:18am)
Quote (Esantin @ Tue, 24 Jul 2007, 10:09)
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^


od coho je forum ked nemozes spamovat tongue.gif


nj.. ale muze si kurva ty posty huntit nekde jinde a ne tady.. speedy napise at nikdo nequotuje jeho posty a co karbec hned udela..


drz hubu udelalo to asi 5 lidi
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 24 2007 05:05am
Quote (Karbec @ Tue, Jul 24 2007, 10:59am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 24 Jul 2007, 11:58)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 09:18am)
Quote (Esantin @ Tue, 24 Jul 2007, 10:09)
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^


od coho je forum ked nemozes spamovat tongue.gif


nj.. ale muze si kurva ty posty huntit nekde jinde a ne tady.. speedy napise at nikdo nequotuje jeho posty a co karbec hned udela..


drz hubu udelalo to asi 5 lidi


tak ne ze jsi jen smaper.. ty neumis ani pocitat.. sad.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 24 2007 05:06am
Quote (fifky-OVA @ Tue, 24 Jul 2007, 13:05)
Quote (Karbec @ Tue, Jul 24 2007, 10:59am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, 24 Jul 2007, 11:58)
Quote (otko @ Tue, Jul 24 2007, 09:18am)
Quote (Esantin @ Tue, 24 Jul 2007, 10:09)
Quote (IqLimited @ Tue, Jul 24 2007, 08:23am)
Quote (fifky-OVA @ Tue, Jul 24 2007, 08:21am)
Quote (Karbec @ Mon, Jul 23 2007, 10:03pm)
J DELAL SEM MU ASI 5 SIGU ZADARA JAK KOKOT A PAK ME POSLAL DOPRDELE
Based On TRUE Story


ty si hlavne srovnej v hlave to sve spamovani..


ja mam karbce rad. a spamujou tady vsichni. a dokud se o to tady nebude starat nekdo kdo za to bude strasit warnama, tak to tady bude porad stejne. smile.gif jestli se mejlim, tak pripadne pripominky prosim pm, at se tady nespamuje tongue.gif


mno mě to už tady ani nějak nevadí,už sem si na ty spamy zvyk. a ani nevim jestli by bylo dobrý kdyby tu každej měl xx% warn ^^


od coho je forum ked nemozes spamovat tongue.gif


nj.. ale muze si kurva ty posty huntit nekde jinde a ne tady.. speedy napise at nikdo nequotuje jeho posty a co karbec hned udela..


drz hubu udelalo to asi 5 lidi


tak ne ze jsi jen smaper.. ty neumis ani pocitat.. sad.gif


omg uz tady cucas z prstu jen pioviny aby sis dal +1..
stfu
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll