mam problem s
1] DC strongem a
2] wifi internetem na notebooku
Mam doma routera a verejnou ip. Mam otevrene potrebne porty.
1] Kdyz jsem v hubu Bestik nebo v jinych hubech tak mam za chvilku connection reset nebo Stávající připojení bylo vynuceně ukončeno vzdáleným hostitelem.. Nekdy mi to taky hlasi Vas direct connect klient zadal neplatnou IP adresu pri pozadavku pripojeni (klient poslal 192.168.1.37, vy mate 86.49.25.48)
, ale v nataveni jsem nikde nezadal 192.168.1.37 (sice je to moje home site adresa, ale nevim jak presne to nastavit a na webu jsem se taky koukal a nenasel) U par hubu se to nestava a drive se mi to nestalo. FW mam vypnuty
2] Jsem na notebooku pripojeny k internetu pres routera. Na ntb mam windows vista. Kazdych 2-3 min mi nejede internet explorer a pak zase jede.
dik moc za odpovedi
This post was edited by undead_lord on Aug 6 2007 03:18pm