15fg za shael... a to asi vsetko
dia stratilo u mna vyznam furt o tom istom, ladder je skoro spat v starych kolajach, dupovat je furt mozne, co som si myslel ze uz ani nie...
asi koncim, uz ma to neba....este si dam tyzden na rozmyslenie
dia = no fun anymore

len neviem komu zverim mojich 5 acc a fg nikdo uz skoro nehra....
Souhlas.
Jediná výzva a motivace je level 99.