Quote (Megafusion @ Wed, Jul 4 2007, 11:47am)
Quote (ghetofu @ Wed, 4 Jul 2007, 11:55)
Hero prodavá párky na Václaváku. Parkrat jsem je tam žral, ale nic moc.
haha, sak to by mohol aj pritom hrat d2

to je jasné

Když jsem si objednaval Burger menu tak se mě zeptal jestli chci enigmu nebo Coh. Chudaček je z toho diabla zmatený.