d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lfg Hc > minimalne celej normal
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 24 2007 09:03am
Quote (Radmag @ Sun, Jun 24 2007, 04:54pm)
Quote

1. Pugy - bo barp
2. UBU
3. vine - hammer
4. Sob - various sork
5. st3pix - ele druid
6. sapier - hammer / light sork
7. MrReaper - summon necro
8. Rad


jeste udelame 4 mista, pokud bychom se vsichni nesesli...

Quote

1. alda
2. steza
3. Ghetofu - blizz sork
4. sebasti


koukam, ze je docela velky zajem
skoro to vidim na 2 grupy...jeste dalsi zajemci:

Quote

1. RattSnakeCZ - fb+orb sork
2. Dessa - hammer/java/bo/ench/light/smite
3. Mr.Superstar
4. fifky-OVA - bo barp



Quote (Leri @ Fri, Jun 22 2007, 05:32pm)
xd!
btw lfg je clan?!

LFG = Look For Group
moc hraju wowy smile.gif

PS: vi se presnej cas resetu?


myslim ze to stopnou o pulnoci US GM casu, to znamena ze v 02:00 naseho casu, pisou 4h takze to nahodi cca. v 06:00 rano naseho casu. myslim si to, odvozuju od minuleho resetu .. tak mne nekamenujte jestli melu z horka biggrin.gif
navic jestli mam pravdu, tak toho zitra rano moc nenaexpim sad.gif

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 24 2007 10:04am
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, Jun 24 2007, 03:03pm)

myslim ze to stopnou o pulnoci US GM casu, to znamena ze v 02:00 naseho casu, pisou 4h takze to nahodi cca. v 06:00 rano naseho casu. myslim si to, odvozuju od minuleho resetu .. tak mne nekamenujte jestli melu z horka biggrin.gif
navic jestli mam pravdu, tak toho zitra rano moc nenaexpim sad.gif


minule to ale rozhodne nenahodili v 6 hodin rano, bylo neco kolem 0:30

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 24 2007 10:05am
Quote (pugacov @ Sun, 24 Jun 2007, 17:04)
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, Jun 24 2007, 03:03pm)

myslim ze to stopnou o pulnoci US GM casu, to znamena ze v 02:00 naseho casu, pisou 4h takze to nahodi cca. v 06:00 rano naseho casu. myslim si to, odvozuju od minuleho resetu .. tak mne nekamenujte jestli melu z horka biggrin.gif
navic jestli mam pravdu, tak toho zitra rano moc nenaexpim sad.gif


minule to ale rozhodne nenahodili v 6 hodin rano, bylo neco kolem 0:30


daco po dvanastej tusim
Member
Posts: 5,308
Joined: Jun 16 2007
Gold: 3.33
Jun 24 2007 10:14am
Quote (otko @ Sun, Jun 24 2007, 06:05pm)
Quote (pugacov @ Sun, 24 Jun 2007, 17:04)
Quote (RatTSnakeCZ @ Sun, Jun 24 2007, 03:03pm)

myslim ze to stopnou o pulnoci US GM casu, to znamena ze v 02:00 naseho casu, pisou 4h takze to nahodi cca. v 06:00 rano naseho casu. myslim si to, odvozuju od minuleho resetu .. tak mne nekamenujte jestli melu z horka biggrin.gif
navic jestli mam pravdu, tak toho zitra rano moc nenaexpim sad.gif


minule to ale rozhodne nenahodili v 6 hodin rano, bylo neco kolem 0:30


daco po dvanastej tusim


njn, ale trvalo to asi hodku, ale ted pisou 4 a navic ze zacnou az 25.6.
Member
Posts: 1,797
Joined: Oct 18 2005
Gold: 1,150.00
Warn: 10%
Jun 24 2007 10:20am
necese mi to moc cist ale zahraju s kazdym:) ale kdyby byl convi pala + baba k moji fire soso tak bych si nestezoval.) stejne to pak s ubem rozjedem a budem zas nejlepsi^^ gl hf vsem a hodne usi STARE!!!!:)
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 24 2007 10:43am
Jen dodám, že plánuju cold soso, takže snad do konceptu party zapadnu bier.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2007 11:11am
utz se tesim smile.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 11:21am
pánové (a dámy),

pojede taky někdo hcl classic cca během prvního tejdne?
rád bych udělal rusherku, ale chci aspoň někoho do party, ať to nemusiom kosit vsecko sam.
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 24 2007 11:27am
Quote (dessa5 @ Sun, Jun 24 2007, 06:21pm)
pánové (a dámy),

pojede taky někdo hcl classic cca během prvního tejdne?
rád bych udělal rusherku, ale chci aspoň někoho do party, ať to nemusiom kosit vsecko sam.


ty uz zase myslis na ls biggrin.gif kdyz tak pomuzu kdyz bude cas biggrin.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Jun 24 2007 11:30am
Quote (sapier @ Sun, 24 Jun 2007, 19:27)
Quote (dessa5 @ Sun, Jun 24 2007, 06:21pm)
pánové (a dámy),

pojede taky někdo hcl classic cca během prvního tejdne?
rád bych udělal rusherku, ale chci aspoň někoho do party, ať to nemusiom kosit vsecko sam.


ty uz zase myslis na ls biggrin.gif kdyz tak pomuzu kdyz bude cas biggrin.gif


vis jakej ranec ted bude za lvl serv? biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll