d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Ví Adresu Na Shiftyho? > chtěl bych mu poslat dáreček
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 12 2007 03:06pm
lolololol biggrin.gif dia maniaci mě vykradli mě posrali pane bože hra a mužete se posrat biggrin.gif btw dik bani wink.gif otevřel si mi česke baaly biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 12 2007 03:19pm
Quote (Runn3r @ Tue, 12 Jun 2007, 22:06)
lolololol biggrin.gif dia maniaci mě vykradli mě posrali pane bože hra a mužete se posrat biggrin.gif btw dik bani wink.gif otevřel si mi česke baaly biggrin.gif


nemtudom hungar kamion
Member
Posts: 5,148
Joined: Apr 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 16 2007 01:06am
free bump
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll