Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:25pm)
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd
ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg

i vic, jestli me pamet neklame.