d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Lidi Kam Chodite Nejcasteji Na Mf > thx
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 22 2007 01:59am
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ktery navic ete nebude.. tongue.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 22 2007 07:25am
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg sad.gif
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 22 2007 07:29am
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:25pm)
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg sad.gif


i vic, jestli me pamet neklame.
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 22 2007 07:30am
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 01:29pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:25pm)
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg sad.gif


i vic, jestli me pamet neklame.


nehrál jsem od zaèátku ladderu tak nevim
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
May 22 2007 07:32am
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:30pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 01:29pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:25pm)
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg sad.gif


i vic, jestli me pamet neklame.


nehrál jsem od zaèátku ladderu tak nevim


i kdyby, tak uz je to celkem doba smile.gif
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
May 22 2007 08:02am
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 01:32pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:30pm)
Quote (CarodeJ @ Tue, May 22 2007, 01:29pm)
Quote (Esantin @ Tue, May 22 2007, 01:25pm)
Quote (alda @ Tue, May 22 2007, 06:38am)
ted se uz nevyplati nic .. jen cekat na retartd


ale jo, trochu se to vzpamatovává
aspoò že hr stojí nìjakých 12fg, bìhem dupování stála míò než 1fg, ale zas døíve stály hr 70fg sad.gif


i vic, jestli me pamet neklame.


nehrál jsem od zaèátku ladderu tak nevim


i kdyby, tak uz je to celkem doba smile.gif


jn èas letí smile.gif
Member
Posts: 45,754
Joined: Apr 10 2006
Gold: 145,237.88
May 22 2007 08:12am
jestli stoji hr 7 fg nebo 70 fg to mi zas tak nevadi.

na zacatku kdyz nejsou dupy tak prodavate hrs za 70. Ale taky musite kupovat za 70 hr, kdyz chcete na rws smile.gif
v podstate to vyjde na stejno, akorat je tam jenom vic rws kdyz jsou dupy smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 22 2007 08:24am
Quote (undead_lord @ Tue, May 22 2007, 02:12pm)
jestli stoji hr 7 fg nebo 70 fg to mi zas tak nevadi.

na zacatku kdyz nejsou dupy tak prodavate hrs za 70. Ale taky musite kupovat za 70 hr, kdyz chcete na rws smile.gif
v podstate to vyjde na stejno, akorat je tam jenom vic rws kdyz jsou dupy smile.gif


ono je docela rotdíl když najdeš hr a prodáš ji za 70 nebo za 7fg
nebo když máš isty z hf tak je taky rozdíl jestli je prodáš po 5fg nebo po 30fg
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 22 2007 08:37am
tak tohle jsem taky nikdy neresil, nedupuju a hr mi nepadaj laugh.gif me padaj jenom mary 24 a 30 smile.gif (obe po dvou kusech) a soje (3) (skoda ze na SCNL laugh.gif)
ale celkem dost me zarazi cenove rozhrani u nekterych veci, treba necro summon sk clean stoji 5 - 25 fg na HCL... ale ne v selloutech ale i pri needovani
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 22 2007 08:41am
dobøe hr moc nepadaj, jenom luckerùm, ale hf runy padají dost biggrin.gif
a tam je ten rozdíl dost vidìt
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678916Next
Add Reply New Topic New Poll