d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŚeskĂ© a SlovenskĂ© > Slovní Fotbal > Poďte spamovat
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 18 2007 02:51pm
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:13)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:12pm)
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:08)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)

fuj to je hovno


Objev roku biggrin.gif
Ano, je to hovno! biggrin.gif


Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif


ee, stáhnul jsem ten picutre tady biggrin.gif
http://lukuv.osoba.cz/hovna

vysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej biggrin.gif


proc bys to mel ty delat si kup psa ten to rad vykona za tebe:D


fuj, pes... ani náhodou biggrin.gif
sere to po koberci, slintá to, musí se to krmit a venčit... Ani náhodou biggrin.gif
Chudák by v mojí péči zhebnul, stačí jak mi postupně umírají kytky, když je tak "pečlivě" zalejvám.


tak to je na hovno sad.gif
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Apr 18 2007 03:10pm
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:51pm)
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:13)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:12pm)
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:08)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)

fuj to je hovno


Objev roku biggrin.gif
Ano, je to hovno! biggrin.gif


Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?biggrin.gif


ee, stáhnul jsem ten picutre tady biggrin.gif
http://lukuv.osoba.cz/hovna

vysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej biggrin.gif


proc bys to mel ty delat si kup psa ten to rad vykona za tebe:D


fuj, pes... ani náhodou biggrin.gif
sere to po koberci, slintá to, musí se to krmit a venčit... Ani náhodou biggrin.gif
Chudák by v mojí péči zhebnul, stačí jak mi postupně umírají kytky, když je tak "pečlivě" zalejvám.


tak to je na hovno sad.gif


tak mi připadá, že tahle diskuse začíná bejt vo hovně.
Member
Posts: 3,087
Joined: Feb 7 2007
Gold: 303.60
Apr 18 2007 03:36pm
Co to tady smrdí?!
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Apr 19 2007 08:59am
Quote (zerkii @ Wed, 18 Apr 2007, 22:36)
Co to tady smrdí?!


hovno na koberci sad.gif

This post was edited by hero_cz on Apr 19 2007 09:00am
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 19 2007 12:11pm
Quote (hero_cz @ Thu, Apr 19 2007, 03:59pm)
Quote (zerkii @ Wed, 18 Apr 2007, 22:36)
Co to tady smrdí?!


hovno na koberci sad.gif


pozor abyste si nezamenili HOVNO za HERO , nebot jsou to dve sobe dosti podobna slova!
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 19 2007 01:04pm
Quote (z3r0. @ Thu, Apr 19 2007, 06:11pm)
Quote (hero_cz @ Thu, Apr 19 2007, 03:59pm)
Quote (zerkii @ Wed, 18 Apr 2007, 22:36)
Co to tady smrdí?!


hovno na koberci sad.gif


pozor abyste si nezamenili HOVNO za HERO , nebot jsou to dve sobe dosti podobna slova!


spise HOVNO a ZERO se rymujou
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 19 2007 01:49pm
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 08:04pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Apr 19 2007, 06:11pm)
Quote (hero_cz @ Thu, Apr 19 2007, 03:59pm)
Quote (zerkii @ Wed, 18 Apr 2007, 22:36)
Co to tady smrdí?!


hovno na koberci sad.gif


pozor abyste si nezamenili HOVNO za HERO , nebot jsou to dve sobe dosti podobna slova!


spise HOVNO a ZERO se rymujou


Bohuzel uz nejsi tak originalni jako ja :c
Member
Posts: 45,755
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,922.88
Apr 19 2007 01:53pm
Quote (z3r0. @ Thu, Apr 19 2007, 07:49pm)
Quote (undead_lord @ Thu, Apr 19 2007, 08:04pm)
Quote (z3r0. @ Thu, Apr 19 2007, 06:11pm)
Quote (hero_cz @ Thu, Apr 19 2007, 03:59pm)
Quote (zerkii @ Wed, 18 Apr 2007, 22:36)
Co to tady smrdí?!


hovno na koberci sad.gif


pozor abyste si nezamenili HOVNO za HERO , nebot jsou to dve sobe dosti podobna slova!


spise HOVNO a ZERO se rymujou


Bohuzel uz nejsi tak originalni jako ja :c


nechtel jsem byt originalni, chtel jsem rict pravdu :c
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 26 2006
Gold: 0.00
Apr 19 2007 03:05pm
takže unlu potvrdil že je na hera (hovna) xD hh ale neva každy je nějak sexualně orientovaný unlu wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll