Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:12pm)
Quote (dessa5 @ Wed, 18 Apr 2007, 21:08)
Quote (hero_cz @ Wed, Apr 18 2007, 08:05pm)
fuj to je hovno
Objev roku

Ano, je to hovno!

Quote (Killer111 @ Wed, Apr 18 2007, 08:03pm)
to je tvoje doma na koberci ?

ee, stáhnul jsem ten picutre tady
http://lukuv.osoba.cz/hovnavysrat se na koberec, vyfotit to... to je moc práce, na to jsem moc línej

proc bys to mel ty delat si kup psa ten to rad vykona za tebe:D
fuj, pes... ani náhodou
sere to po koberci, slintá to, musí se to krmit a venčit... Ani náhodou

Chudák by v mojí péči zhebnul, stačí jak mi postupně umírají kytky, když je tak "pečlivě" zalejvám.