Quote (Herugurth @ Sun, Apr 8 2007, 09:58pm)
Vìøící v klášterech døív rozvíjeli vzdìlání a pøepisovali knihy, to je myslim jeden z významnejch plusovejch bodù z historie aèkoliv tìch mínusovejch bylo nepochybnì víc. Náboženství bylo a je nejvìtší metlou lidstva, je to nìco co lidi odlišuje a kvùli èemu se od nepamìti neváháme zabíjet. Dodneška bylo xx-krát dokázaný že bùh neni, že je Zemì kulatá atd.
Jsem silnej ateista, vìøim v sílu a schopnosti èlovìka, v lásku, v pøátelství a odhodlání.
ahojky Heru

pises pekne, konecne nekdo kdo vi co to prineslo lidem. Jsem take ateista, ale nemeni to nic na faktu, ze jsem vychovan krestanstvim a prevzal jeho hodnoty - coz jsou mimo jine ty co popsal Heru.
(myslim vychovu, ktera zacala pred tisiciletimi, nikoliv jen mou vlastni)