d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > ÄŒeské a Slovenské > Vas Nazor Na Nabozenstvi ? > jen pro neplzeòáky (sou na to moc gozu)
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 9 2007 11:11am
Quote (Lua @ Mon, Apr 9 2007, 04:53pm)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 03:03pm)
Quote
zámìr nedodržovat vìci které si sám øekl
osobnì bych øekl že timpádem se ti nedá vùbec vìøit když nìco øekneš a pak to porušíš xd
podle mì tohle nemá s tímto topicem nic spoleèného což je ot nebo dobrý spamm
takže plz piš radši pms a já si je možná pøeètu


neni to tak davno co si hlasal ze jakmile dosahnes nakyho poctu postu tak uz to zabalis.


kolikrát ti to mam øíkat když neumíš èist tak je to tvùj problém mìl by ses nauèit používat oèi nebo mozek jedno z toho oèividnì nefunguje tak jak má
psal sem že 2k posts je jeden ze tøí cílù hele pokud umíš poèítat kolik cílù zbývá?ANO správnì zbývají dva


ano ... 3-1=2 , to je asi tak jedina vec ve ktery s tebou souhlasim. kdyz sem si precet tvy radostny vykriky, kdyz si dosel k vysledku, tak te tipuju na to, ze tenhle matematickej skvost byl asi tvuj vrchol.

This post was edited by pugacov on Apr 9 2007 11:17am
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 9 2007 11:24am
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 05:11pm)
Quote (Lua @ Mon, Apr 9 2007, 04:53pm)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 03:03pm)
Quote
zámìr nedodržovat vìci které si sám øekl
osobnì bych øekl že timpádem se ti nedá vùbec vìøit když nìco øekneš a pak to porušíš xd
podle mì tohle nemá s tímto topicem nic spoleèného což je ot nebo dobrý spamm
takže plz piš radši pms a já si je možná pøeètu


neni to tak davno co si hlasal ze jakmile dosahnes nakyho poctu postu tak uz to zabalis.


kolikrát ti to mam øíkat když neumíš èist tak je to tvùj problém mìl by ses nauèit používat oèi nebo mozek jedno z toho oèividnì nefunguje tak jak má
psal sem že 2k posts je jeden ze tøí cílù hele pokud umíš poèítat kolik cílù zbývá?ANO správnì zbývají dva


ano ... 3-1=2 , to je asi tak jedina vec ve ktery s tebou souhlasim. kdyz sem si precet tvy radostny vykriky, kdyz si dosel k vysledku, tak te tipuju na to, ze tenhle matematickej skvost byl asi tvuj vrchol.

zase sis nepøeèetl oèividnì vše. takže nemám chut si s tebou dále psát když neumíš poøádnì èíst
až se nauèíš èist budu brát zøetel na tvé posty

This post was edited by Lua on Apr 9 2007 11:26am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 9 2007 11:28am
Quote (Lua @ Mon, Apr 9 2007, 05:24pm)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 05:11pm)
Quote (Lua @ Mon, Apr 9 2007, 04:53pm)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 03:03pm)
Quote
zámìr nedodržovat vìci které si sám øekl
osobnì bych øekl že timpádem se ti nedá vùbec vìøit když nìco øekneš a pak to porušíš xd
podle mì tohle nemá s tímto topicem nic spoleèného což je ot nebo dobrý spamm
takže plz piš radši pms a já si je možná pøeètu


neni to tak davno co si hlasal ze jakmile dosahnes nakyho poctu postu tak uz to zabalis.


kolikrát ti to mam øíkat když neumíš èist tak je to tvùj problém mìl by ses nauèit používat oèi nebo mozek jedno z toho oèividnì nefunguje tak jak má
psal sem že 2k posts je jeden ze tøí cílù hele pokud umíš poèítat kolik cílù zbývá?ANO správnì zbývají dva


ano ... 3-1=2 , to je asi tak jedina vec ve ktery s tebou souhlasim. kdyz sem si precet tvy radostny vykriky, kdyz si dosel k vysledku, tak te tipuju na to, ze tenhle matematickej skvost byl asi tvuj vrchol.

zase sis nepøeèetl oèividnì vše. takže nemám chut si s tebou dále psát když neumíš poøádnì èíst
až se nauèíš èist budu brát zøetel na tvé posty


hi 100kilovej nacku

Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 9 2007 11:29am
Quote (Lua @ Mon, 9 Apr 2007, 18:24)
zase sis nepøeèetl oèividnì vše. takže nemám chut si s tebou dále psát když neumíš poøádnì èíst
až se nauèíš èist budu brát zøetel na tvé posty


ajajaj panovi dosli slova smile.gif) co takle muj post ? keke ? more fun ? ;] odpovez mi PLS ja umim cist az moc ale tobe zrak moje posty asi prechazi :> jinak +1
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 9 2007 11:33am
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 05:11pm)
Quote (Lua @ Mon, Apr 9 2007, 04:53pm)
Quote (pugacov @ Mon, Apr 9 2007, 03:03pm)
Quote
zámìr nedodržovat vìci které si sám øekl
osobnì bych øekl že timpádem se ti nedá vùbec vìøit když nìco øekneš a pak to porušíš xd
podle mì tohle nemá s tímto topicem nic spoleèného což je ot nebo dobrý spamm
takže plz piš radši pms a já si je možná pøeètu


neni to tak davno co si hlasal ze jakmile dosahnes nakyho poctu postu tak uz to zabalis.


kolikrát ti to mam øíkat když neumíš èist tak je to tvùj problém mìl by ses nauèit používat oèi nebo mozek jedno z toho oèividnì nefunguje tak jak má
psal sem že 2k posts je jeden ze tøí cílù hele pokud umíš poèítat kolik cílù zbývá?ANO správnì zbývají dva


ano ... 3-1=2 , to je asi tak jedina vec ve ktery s tebou souhlasim. kdyz sem si precet tvy radostny vykriky, kdyz si dosel k vysledku, tak te tipuju na to, ze tenhle matematickej skvost byl asi tvuj vrchol.



pugy pojd na icq nebo whisp na vik[care]
Member
Posts: 2,602
Joined: Apr 11 2005
Gold: 18,003.00
Apr 9 2007 11:33am
Quote (Herugurth @ Sun, Apr 8 2007, 09:58pm)
Vìøící v klášterech døív rozvíjeli vzdìlání a pøepisovali knihy, to je myslim jeden z významnejch plusovejch bodù z historie aèkoliv tìch mínusovejch bylo nepochybnì víc. Náboženství bylo a je nejvìtší metlou lidstva, je to nìco co lidi odlišuje a kvùli èemu se od nepamìti neváháme zabíjet. Dodneška bylo xx-krát dokázaný že bùh neni, že je Zemì kulatá atd.

Jsem silnej ateista, vìøim v sílu a schopnosti èlovìka, v lásku, v pøátelství a odhodlání.


ahojky Heru smile.gif

pises pekne, konecne nekdo kdo vi co to prineslo lidem. Jsem take ateista, ale nemeni to nic na faktu, ze jsem vychovan krestanstvim a prevzal jeho hodnoty - coz jsou mimo jine ty co popsal Heru.
(myslim vychovu, ktera zacala pred tisiciletimi, nikoliv jen mou vlastni)
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 9 2007 11:48am
VÌØÍM V SÁM SEBE!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 9 2007 11:53am
Quote (z3r0. @ Mon, Apr 9 2007, 06:48pm)
VÌØÍM V SÁM SEBE!


to je nak divne napsany ne? happy.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Apr 9 2007 12:01pm
Quote (Karbec @ Mon, Apr 9 2007, 06:53pm)
Quote (z3r0. @ Mon, Apr 9 2007, 06:48pm)
VÌØÍM V SÁM SEBE!


to je nak divne napsany ne? happy.gif


NE!
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 9 2007 12:13pm
Kurva lua proc si ten mozek nepouzil pred nejakou dobou co si tu psal a spamoval nehorazne chujoviny a urazel soba vikyho atd........... to ze jsem o vikym neco nekdy rekl tak to sem rekl i mu takze stfu radsi uz nepis bo ty tvoje chytre reci stoji za hovno btw pozor utoci ti na vesnici biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678913Next
Add Reply New Topic New Poll