d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ### Ironman 2007 ### > pojdte si zahrat :)
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 7 2007 02:12pm
Quote (palec @ Wed, Mar 7 2007, 07:53pm)
dunky žalky a co JÁÁÁÁ?sad.gif


budes nahradnik biggrin.gif
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 9 2007 03:36am
mno mi je jedno, jestli dáme tým nebo all vs all, ale když bude tým tak platí tohle?:
- Ve 4v4 musí být jeden (v kazdem týmu) barbar nebo druid, druhy paladin nebo assasin a treti sorrceror nebo necro
- Paladin nesmi pouzivat skill Holy Bolt

tak nìjak tuším, že se na tom asi nedohodnem a spíš to bude sado - maso neboli all vs all

This post was edited by Mike de Sade on Mar 9 2007 03:37am
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 9 2007 04:01am
Quote (Mike de Sade @ Fri, Mar 9 2007, 09:36am)
mno mi je jedno, jestli dáme tým nebo all vs all, ale když bude tým tak platí tohle?:
- Ve 4v4 musí být jeden (v kazdem týmu) barbar nebo druid, druhy paladin nebo assasin a treti sorrceror nebo necro
- Paladin nesmi pouzivat skill Holy Bolt

tak nìjak tuším, že se na tom asi nedohodnem a spíš to bude sado - maso neboli all vs all


toto pravidlo se vztahuje na 4v4,

ale predpokladam, ze se bude hrat 4 * 2vs2

This post was edited by undead_lord on Mar 9 2007 04:01am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2007 01:52am
tak co bude se neco dit nebo to zase byly takove plane reci?
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 10 2007 02:00am
Quote (sapier @ Sat, Mar 10 2007, 07:52am)
tak co bude se neco dit nebo to zase byly takove plane reci?


18.3.
ve 14:00
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Mar 10 2007 02:01am
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 10 2007, 08:00am)
Quote (sapier @ Sat, Mar 10 2007, 07:52am)
tak co bude se neco dit nebo to zase byly takove plane reci?


18.3.
ve 14:00


lul proc tak pozde jaj sad.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 10 2007 03:25am
Quote (sapier @ Sat, Mar 10 2007, 08:01am)
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 10 2007, 08:00am)
Quote (sapier @ Sat, Mar 10 2007, 07:52am)
tak co bude se neco dit nebo to zase byly takove plane reci?


18.3.
ve 14:00


lul proc tak pozde jaj sad.gif


kvuli organizaci casu, coz nemame vsichni stejny ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 10 2007 03:41am
Quote (undead_lord @ Sat, Mar 10 2007, 09:00am)
Quote (sapier @ Sat, Mar 10 2007, 07:52am)
tak co bude se neco dit nebo to zase byly takove plane reci?


18.3.
ve 14:00


to sem v Rakousku .. tak myslim ze se dostava ke slovu Raketak wink.gif
Member
Posts: 45,753
Joined: Apr 10 2006
Gold: 146,390.88
Mar 16 2007 09:26am
takze jeste jednou pro rekapitulaci

Ironman bude v nedeli 14:00

uvidime se na channelu

cze ironman
Member
Posts: 5,536
Joined: Feb 27 2006
Gold: 2,942.45
Mar 17 2007 10:44am
dnes odjíždím ke známým a mìl bych pøijet v nedìli po obìdì.
Kdybych to náhodou nestihl do 14:00, tak to budete muset dát bez mì.. sad.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll