d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Rate Some Sigs ( Ohodnotte Podpisy-signatures ) > self made ;>
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 22 2006 02:51pm
Quote (MrReaper @ Sun, Oct 22 2006, 08:47pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 22 Oct 2006, 22:44)
Quote (MrReaper @ Sun, Oct 22 2006, 08:37pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 22 Oct 2006, 19:59)
killer ma hezci banner nez sob !


mì to pøijde stejný laugh.gif já bych si takovou (pardon ze to tak musim rict) picu do signu nedal


já jo biggrin.gif


sice te ve vedlejsim topicu branim ale po tomhle musim uznat ze jsi fakt guma laugh.gif nechces si tam dat rovnou helenku vondrackovou ktera ma jenom o dve plastiky vic nez dada a jenom o 4 plastiky min nez Cher nebo Micheal Jackson wink.gif


nechci biggrin.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Oct 22 2006 03:40pm
teda vase problemy ...

jinak NO SIGN = GOOD SIGN wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Oct 22 2006 03:48pm
Quote (Sobcz @ Sun, Oct 22 2006, 08:51pm)
Quote (MrReaper @ Sun, Oct 22 2006, 08:47pm)
Quote (Sobcz @ Sun, 22 Oct 2006, 22:44)
Quote (MrReaper @ Sun, Oct 22 2006, 08:37pm)
Quote (Sentinel4 @ Sun, 22 Oct 2006, 19:59)
killer ma hezci banner nez sob !


mì to pøijde stejný laugh.gif já bych si takovou (pardon ze to tak musim rict) picu do signu nedal


já jo biggrin.gif


sice te ve vedlejsim topicu branim ale po tomhle musim uznat ze jsi fakt guma laugh.gif nechces si tam dat rovnou helenku vondrackovou ktera ma jenom o dve plastiky vic nez dada a jenom o 4 plastiky min nez Cher nebo Micheal Jackson wink.gif


nechci biggrin.gif


podle me tatana kucharova by to win ! wink.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 23 2006 06:27am
Quote (melcz @ Sun, 22 Oct 2006, 23:40)
teda vase problemy ...

jinak NO SIGN = GOOD SIGN wink.gif


hmm na muj si zatim nikdo primo nestezoval... a vsadim se ze ted se na me sleti jak supi wink.gif laugh.gif

Lua: laugh.gif nevim hadat se o tom nebudu laugh.gif
Member
Posts: 2,010
Joined: Oct 14 2005
Gold: 26.00
Oct 23 2006 07:14am
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi ...

ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2006 07:58am
Quote (melcz @ Mon, Oct 23 2006, 01:14pm)
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi  ...

ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe


co je spatnyho na recesi ? biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 23 2006 08:26am
Quote (Sobcz @ Mon, 23 Oct 2006, 15:58)
Quote (melcz @ Mon, Oct 23 2006, 01:14pm)
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi  ...

ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe


co je spatnyho na recesi ? biggrin.gif


recese mi nevadi ale musi to byt vkusne... tohle je (jak by rekl Lister za svych mladych let) "Kryptofasisticky burzoazni skvar" laugh.gif eh tak ne no, ale je to proste trapne, kdyby sis tam dal treba Ju a Hele (kdo si nepamatuje o hodne prisel) tak bych uznal ze jsi klasa wink.gif

Melczik: dikes
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2006 08:50am
Quote (MrReaper @ Mon, Oct 23 2006, 02:26pm)
Quote (Sobcz @ Mon, 23 Oct 2006, 15:58)
Quote (melcz @ Mon, Oct 23 2006, 01:14pm)
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi  ...

ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe


co je spatnyho na recesi ? biggrin.gif


recese mi nevadi ale musi to byt vkusne... tohle je (jak by rekl Lister za svych mladych let) "Kryptofasisticky burzoazni skvar" laugh.gif eh tak ne no, ale je to proste trapne, kdyby sis tam dal treba Ju a Hele (kdo si nepamatuje o hodne prisel) tak bych uznal ze jsi klasa wink.gif

Melczik: dikes


pfff me to pride dobry .... nevim co proti tomu kazdej ma ... u me teda byla vetsi fenomen Dada nez Ju a Hele
takze pro priste jedno ponauceni : NASRAT !!!
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Oct 23 2006 09:06am
Quote (Sobcz @ Mon, Oct 23 2006, 02:50pm)
Quote (MrReaper @ Mon, Oct 23 2006, 02:26pm)
Quote (Sobcz @ Mon, 23 Oct 2006, 15:58)
Quote (melcz @ Mon, Oct 23 2006, 01:14pm)
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi  ...

ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe


co je spatnyho na recesi ? biggrin.gif


recese mi nevadi ale musi to byt vkusne... tohle je (jak by rekl Lister za svych mladych let) "Kryptofasisticky burzoazni skvar" laugh.gif eh tak ne no, ale je to proste trapne, kdyby sis tam dal treba Ju a Hele (kdo si nepamatuje o hodne prisel) tak bych uznal ze jsi klasa wink.gif

Melczik: dikes


pfff me to pride dobry .... nevim co proti tomu kazdej ma ... u me teda byla vetsi fenomen Dada nez Ju a Hele
takze pro priste jedno ponauceni : NASRAT !!!



Ju a Hele>Dada a julie


Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Oct 23 2006 09:12am
Ok Reape esli se neurazíš.. neco sem ti vyrobil když se ti to tak líbí tongue.gif



edit: stalo me to asi 7 minut èasu tak ne ze se na to vybodnes tongue.gif

This post was edited by Sobcz on Oct 23 2006 09:17am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll