Quote (Sobcz @ Mon, 23 Oct 2006, 15:58)
Quote (melcz @ Mon, Oct 23 2006, 01:14pm)
ale jo reape, tvuj sign mi k tobe sedi, sice na muj vkus trochu vic blikajici, ale vyjadruje to co se ti libi ...
ale je tu asi hodne recesistu, kdyz se podivam na podpisy v posledni dobe
co je spatnyho na recesi ?

recese mi nevadi ale musi to byt vkusne... tohle je (jak by rekl Lister za svych mladych let) "Kryptofasisticky burzoazni skvar"

eh tak ne no, ale je to proste trapne, kdyby sis tam dal treba Ju a Hele (kdo si nepamatuje o hodne prisel) tak bych uznal ze jsi klasa

Melczik: dikes