Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 06:59pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 11:47pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 06:42pm)
Quote (z3r0. @ Fri, Feb 2 2007, 11:24pm)
Quote (thebiss @ Fri, Feb 2 2007, 06:18pm)
hh se ho zeptat jak mu de skola az vlezu do hry

btw supreme to ma primo v news, ze server cekaji v nejblizsi dobe jen same upravy bugu,update a par wipu, nez se rozbehne "slavnostne"
A co se tyce tech "starych znamych" kteri tam prechazeji, tak se jim fakt divim, protoze 1/2 z jmenovanych mi rikala kdysi, ze je lineage fakt kktina a serou uz nato. Takze pokud se zase vratili do zavislosti, tak se jim vubec divim, ze nejdou na official nebo low rate. peace
Tak to by me zajimalo ktera polovina z techto lidi ti to rikala, protoze pitro ani metalmarek by se s tebou ani nebavili

artemi rekl ze jakmile bude new c5 server tak se tam ukaze, lentilka aka ratamahatta hral na darkangels, takze s tebou neni v kontaktu

a mirisa je old ES , ktereho znam z c3 , v4 sem o nem neslysel.
Ano maji to napsane v news, ze budou opravovat jen bugy a bude nasledovat rada wipu, jenze jako prvni tam bezel 100xrate beta, ktery jeste stale bezi, bude nasledovat wipem pak tam daji 5xrate na doladeni poslednich bugu coz bude na 1-2dny, pak daji wipe a rozbehne se slavnostne, coz bude maximalne tak do tydne a na to vsichni cekame, nez tam zacnem hrat.
Zeby se pitro ani nebavil? Ale ano, jen mu to bylo tenkrat uplne ukradene co kdo kde tam dela a vubec, jestli vede klan hassan nebo hurvinek. Pitro predal klan hassanovi, nechtel aby se klan rozpustil, jinak by to udelal a podobne si vedl hassan, kdyz mi daval "pozehnani" z gm roomu.
Ale uz radeji mlcim, nesnazim se te do GP zase vtahnout, jen je vas na nejaky bugsupreme skoda, offic by byl lepsi, zavisli jste na to dost

Ale pitro pak jeste presel na darkangels

tam si dotahl titana na 78 a zjistil ze uz v te hre neni co dal delat (a take zjistil ze nekrove sou preboosteni, coz v c5 se uz nestane a bude to vyrovnane), proste mel zas jeho obdobi a ted se zase ukaze na c5, protoze to je neco noveho.
Spis tebe je skoda na gameparku a ne nas jinde... (gamepark je prosluly supportem,stupidnima gm a tak dale,nic pro me) a tim take nerikam ze na darkangels neni take support.
aaa btw skoda ze nemam screen, jak se rozjel c4 na gameparku a vertigo skemral at ho necham, jestli snim nechci mir a tak

kdyz sme pvpili u crumy, ale jakmile byl s cetty tak 2v1 uz si troufli

GP je tim prosluly, ale to je taky tim, ze je to nejstarsi cesky lineage server a ma bohatou historii, tim se nemuze pochlubit zadny server, protoze oni si svou "spinavou" historii teprve ryji. Cele vedeni GP se zmenilo a jediny kdo zustal je Verthandi a to je clovek na spravnem miste. Pod novym vedenim se za tu dobu napravili vsechni spatnosti napachane minulym vedenim a KOMUNIKUJI s nami, jako s lidmi. Ne jako rodier k tem "dole".
Jsem teda zvedavy co vas ceka na supreme, protoze to neni cesky server... a kamaradicky adminu tam nikdo nevycmucha, vse ve stinu 5xrate, kde to prece mozne je, no ne?
Fakt... pokud jste v C4 highrate neco dokazali, tak to nema nic spolecneho s low rate. Pokud to presto pro vas neni vyzva, tak vas prechod na C5 PLNE CHAPU , ALE PROC NE NA OFFIC ?? To na supreme si odrovnate chut z lineage hned a nerad bych se dozil chvile, kdy s tim seknes drive nez ja :/
Ja sem si nejlepsi leta na dktechu zazil

Proc prechod na supreme, jelikoz chceme neco noveho na official nejdu z toho duvodu, ze je to pro velke zavislaky a nehodlam za hru platit a free server low rate je tak akorat na to aby si clovek vyexpil poradne postavu, dostal se do olimpiady a neco na to mu tam hodi wipe, ktery te na 2x rate nasere o dost vic nez na 7x bo 5x...
Pod novym vedenim se napravili vsechny spatnosti,ale co mi rekl jeden clovek na icq o posledni periode 7s me k tomu nijak neutrzuje, normalne vzdy periody koncili v 17-00 a tentokrat kdyz vase alliance vedla, tak to posunuli na 18-00 a strana, ktera je proti vam to otocila a vy ste prohrali...
Jestil verthandi je clovek na svem miste tak to teda nevim, ono nikdy k sobe nepujde kdyz je clovek gamemaster a pritom hraje jeste za hrace... to nedela dobrotu.
Co se tyce supportu a supreme, tak nevim zda tam bude a jak rikam de nas tam 80+ a to je slusny zaklad, ktery dokaze bojovat i proti supportu