d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hudba > skupiny a co poslouchate atd
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Dec 23 2006 03:18am
Quote (M0f0 @ Sat, Dec 23 2006, 09:50am)
Quote (z3r0. @ Sat, 23 Dec 2006, 01:19)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...



tak to si bol asi aj na czech dech 2006 co?


nemìl sem se tam jak dostat :-/
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Dec 23 2006 04:21am
Quote (z3r0. @ Sat, Dec 23 2006, 01:19am)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...


a kde je EVA A VA©Ek ??? takova mekka cesky hudby sad.gif
Member
Posts: 2,146
Joined: Jun 28 2005
Gold: 15.00
Warn: 10%
Dec 23 2006 06:58am
Quote (Killer111 @ Sat, Dec 23 2006, 11:21am)
Quote (z3r0. @ Sat, Dec 23 2006, 01:19am)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...


a kde je EVA A VA©Ek ??? takova mekka cesky hudby sad.gif


pokud bych zde mìl vyjmenovat v¹echno, tak by to trvalo stra¹nì dlouho, jen sem vám chtìl nastínit jaký druh hudby opslouchám !
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Dec 23 2006 07:35am
Quote (Killer111 @ Sat, 23 Dec 2006, 12:21)
Quote (z3r0. @ Sat, Dec 23 2006, 01:19am)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...


a kde je EVA A VA©Ek ??? takova mekka cesky hudby sad.gif


ja doufam ze uz brzy budou par metru v zemi... ehm... nebo 6 feet under? wink.gif
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Dec 23 2006 08:45am
Quote (MrReaper @ Sat, 23 Dec 2006, 14:35)
Quote (Killer111 @ Sat, 23 Dec 2006, 12:21)
Quote (z3r0. @ Sat, Dec 23 2006, 01:19am)
back street boys
lunetic
hanièka zagorová
karel gott
¹tefan margita
jo¾ka èerný
èejkovjanka
techno

poslouchám v¹echno, nejlep¹í hudba jsou dechovky...


a kde je EVA A VA©Ek ??? takova mekka cesky hudby sad.gif


ja doufam ze uz brzy budou par metru v zemi... ehm... nebo 6 feet under? wink.gif


nj bila orchidej, to si mozem pustat stale dokola tongue.gif
Member
Posts: 2,384
Joined: Jan 4 2006
Gold: 8.00
Warn: 10%
Dec 30 2006 07:14am
Vite nekdo od koho je znelka z reklamy na visa kartu nebo nazev pisnicky??

nemuzu ji nikde sehnat sad.gif
Member
Posts: 1,536
Joined: Feb 17 2006
Gold: 950.76
Jan 3 2007 01:29pm
queen, pink floyd, beatles
a dalsie skupiny uz nemozem napisat, poznate to, skupina ma 1-2 super piesne a dalsie nic moc
a tie piesne sa mi menovat fakt nechce

inac sobcz ma super vkus
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jan 3 2007 03:10pm
Quote (Skeletoff @ Wed, Jan 3 2007, 07:29pm)
queen, pink floyd, beatles
a dalsie skupiny uz nemozem napisat, poznate to, skupina ma 1-2 super piesne a dalsie nic moc
a tie piesne sa mi menovat fakt nechce

inac sobcz ma super vkus


hoho nekdo me taky ocenil wink.gif paráda .. wink.gif sem na sebe hrdej smile.gif
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Jan 3 2007 03:53pm
Quote (Dieoncommand @ Wed, Dec 20 2006, 09:10pm)
Amon Amarth
Bal Sagoth
Arch Enemy
Avantasia
Axxis
Battlelore
Bathory
Blind Guardian
Bolt Thrower
Borknagar
Dark Tranquillity
Dream Evil
Edguy
Ensiferum
Enslavement of Beauty
Epica
Eternal Tears of Sorrow
Finntroll
Galadriel
Hypocrisy
CoB
Illnath heart.gif
In Flames
Iron Maiden
Kalmah
Kamelot
Moonspell
Naglfar
Opeth
Orkrist
Samael
Theatre of Tragedy
Therion
Trail of Tears
Tristania
Witchery


Cheh,ani jednu ztich skupine nepoznam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...


Umna:


Metallica
Nirvana
Korn
SoaD
Hammerfall
Disturbed(trosku)
Guano Apes(trosku)
To k Metalu/rocku...a teraz:
H16
Vec
Moja Rec
Cisty chov
Dake nezname...




Nj,divny mix,Metal+Hip Hop,ale mne sa to tak lubi...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jan 3 2007 05:18pm
Quote (doobik @ Wed, 3 Jan 2007, 23:53)
Quote (Dieoncommand @ Wed, Dec 20 2006, 09:10pm)
...


Cheh,ani jednu ztich skupine nepoznam biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ...


promin hele doobiku, ale to neznas ani Iron Maiden? laugh.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678919Next
Add Reply New Topic New Poll