Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 01:59pm)
Hlavně že ty si pravej představitel nejinteligentnějšího druhu .. s největší vyspělostí de ruku v ruce i největší odpovědnost... koupíš si radši ipod než aby moh někdo přežít ? a vůbec kdo si ty že chceš rozhodovat o přežití ostatních lidí ? Ty ? Člověk pro kterýho je vrchol zábavy jít někomu rozbít flašku vo hlavu ? A to že žijou na stromech třeba taky neni jejich vina... prostě se narodili na blbym místě.
nejsem humanista,nejsem pacifista narodil sem se do blby doby... kde ukazat silu a jinej nazor nez ostatni se tresta vezenim! Ne nejvetsi vrchol zabavy je prome sledovat to jak se vsichni snazej pomahat druhym a nevidej to ze se to knim ani poradne nedostane.... hele videl sem hodne dokumentu o africe, viz treba jeden kde ti za 10 doleru prodaj svoje dite ... ale vsichni tam maj mobila... misto toho aby si koupily zradlo tak si koupej mobila...
jinak sobe jaka rasa ovladla celej svet ? kdyz uz se chces hadar oty vyspelosti. ja si myslim ze bily ne ? kdo si podrobil pak vetsinu sveta ?
Nic nevim egy ? ja nevim proc vas zajima nekdo tamhle v africe ? proc radsi ty prachy co se cpou tam se nedaj na zdravotnictvi nase aby se nemuselo platit
proste rikam Narodní socialismus, Jak to bylo kdysi národ sobe a cizaky tu nechceme!
pS: pokud se me chce nekdo zeptat zda sem byl dnes vkladne tak odpovidam ze nebyl:D na jake koliv srazy a akce Narodniho odporu a Delnicky strany mam zakazany vstup....
This post was edited by Jameess on Sep 28 2008 08:26am