d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Problemy V Čr > Prosím Bez Spamu
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 08:24am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 01:59pm)
Hlavně že ty si pravej představitel nejinteligentnějšího druhu .. s největší vyspělostí de ruku v ruce i největší odpovědnost... koupíš si radši ipod než aby moh někdo přežít ? a vůbec kdo si ty že chceš rozhodovat o přežití ostatních lidí ? Ty ? Člověk pro kterýho je vrchol zábavy jít někomu rozbít flašku vo hlavu ? A to že žijou na stromech třeba taky neni jejich vina... prostě se narodili na blbym místě.


nejsem humanista,nejsem pacifista narodil sem se do blby doby... kde ukazat silu a jinej nazor nez ostatni se tresta vezenim! Ne nejvetsi vrchol zabavy je prome sledovat to jak se vsichni snazej pomahat druhym a nevidej to ze se to knim ani poradne nedostane.... hele videl sem hodne dokumentu o africe, viz treba jeden kde ti za 10 doleru prodaj svoje dite ... ale vsichni tam maj mobila... misto toho aby si koupily zradlo tak si koupej mobila...
jinak sobe jaka rasa ovladla celej svet ? kdyz uz se chces hadar oty vyspelosti. ja si myslim ze bily ne ? kdo si podrobil pak vetsinu sveta ?

Nic nevim egy ? ja nevim proc vas zajima nekdo tamhle v africe ? proc radsi ty prachy co se cpou tam se nedaj na zdravotnictvi nase aby se nemuselo platit biggrin.gif

proste rikam Narodní socialismus, Jak to bylo kdysi národ sobe a cizaky tu nechceme!


pS: pokud se me chce nekdo zeptat zda sem byl dnes vkladne tak odpovidam ze nebyl:D na jake koliv srazy a akce Narodniho odporu a Delnicky strany mam zakazany vstup....

This post was edited by Jameess on Sep 28 2008 08:26am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 08:26am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 03:24pm)
nejsem humanista,nejsem pacifista narodil sem se do blby doby... kde  ukazat silu a jinej nazor nez ostatni se tresta vezenim! Ne nejvetsi vrchol zabavy je prome sledovat to jak se vsichni snazej pomahat druhym a nevidej to ze se to knim ani poradne nedostane.... hele videl sem hodne dokumentu o africe, viz treba jeden kde ti za 10 doleru prodaj svoje dite ... ale vsichni tam maj mobila... misto toho aby si koupily zradlo tak si koupej mobila...
jinak sobe jaka rasa ovladla celej svet ? kdyz uz se chces hadar oty vyspelosti. ja si myslim ze bily ne ? kdo si podrobil pak vetsinu sveta ?

Nic nevim egy ? ja nevim proc vas zajima nekdo tamhle v africe ? proc radsi ty prachy co se cpou tam se nedaj na zdravotnictvi nase aby se nemuselo platit biggrin.gif

proste rikam Narodní socialismus, Jak to bylo kdysi národ sobe a cizaky tu nechceme!


aspon že se bavíš teda... a škoda že teda i mezi podle tebe dominantí rasou se najdou takový gumy a ignoranti jako si ty...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Sep 28 2008 08:27am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 16:24)
nejsem humanista,nejsem pacifista narodil sem se do blby doby... kde ukazat silu a jinej nazor nez ostatni se tresta vezenim! Ne nejvetsi vrchol zabavy je prome sledovat to jak se vsichni snazej pomahat druhym a nevidej to ze se to knim ani poradne nedostane.... hele videl sem hodne dokumentu o africe, viz treba jeden kde ti za 10 doleru prodaj svoje dite ... ale vsichni tam maj mobila... misto toho aby si koupily zradlo tak si koupej mobila...
jinak sobe jaka rasa ovladla celej svet ? kdyz uz se chces hadar oty vyspelosti. ja si myslim ze bily ne ? kdo si podrobil pak vetsinu sveta ?

Nic nevim egy ? ja nevim proc vas zajima nekdo tamhle v africe ? proc radsi ty prachy co se cpou tam se nedaj na zdravotnictvi nase aby se nemuselo platit biggrin.gif

proste rikam Narodní socialismus, Jak to bylo kdysi národ sobe a cizaky tu nechceme!


AT CHCIPNOU HLADYYY biggrin.gif HLAVNE ZE SE DOVOLAJ DO SOUSENIHO KMENE biggrin.gif
edit: jesus sobe , nehraj si tu na matku terezu stejne to byla píča

This post was edited by Nipik on Sep 28 2008 08:29am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 08:35am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 02:26pm)
aspon že se bavíš teda... a škoda že teda i mezi podle tebe dominantí rasou se najdou takový gumy a ignoranti jako si ty...


Ok tvoje argumentace je slaba jdu predlozit nejaky fakta biggrin.gif ale mohl bys mi vysvetlil proc sem pro tebe ignorat a guma, kdyz stavim nad vsechny ostatni svoji rodinu, pak kamarady, a pak narod ? je snad spatne drzet se sve rasy a krve ? to chces udelat zakon ze kazdej bilej musim doma cernou kukacku ?
http://nezavisle.info/2008/09/14/kongo-zase-zaplatime-dalsi-konflikt/

http://beo.sk/videa/86-g/664-multikulturne-spolunazivanie-cast-1

http://hlavuhore.wordpress.com/2008/06/25/zivot-v-africe-verte-mi-jde-o-luxusni-chudobu/


tady jsou urcity clanky sobe precti pak mi neco rikej

This post was edited by Jameess on Sep 28 2008 08:53am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Sep 28 2008 09:53am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 16:35)
Ok tvoje argumentace je slaba jdu predlozit nejaky fakta biggrin.gif ale mohl bys mi vysvetlil proc sem pro tebe ignorat a guma, kdyz stavim nad vsechny ostatni svoji rodinu, pak kamarady, a pak narod ? je snad spatne drzet se sve rasy a krve ? to chces udelat zakon ze kazdej bilej musim doma cernou kukacku ?
http://nezavisle.info/2008/09/14/kongo-zase-zaplatime-dalsi-konflikt/

http://beo.sk/videa/86-g/664-multikulturne-spolunazivanie-cast-1

http://hlavuhore.wordpress.com/2008/06/25/zivot-v-africe-verte-mi-jde-o-luxusni-chudobu/


tady jsou urcity clanky sobe precti pak mi neco rikej


Skvele takhle presne vzniknul nacismus... diky lhostejnosti a ta je stejne nebezpecna jako nacismus...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Sep 28 2008 10:45am
Quote (Jameess @ Sun, 28 Sep 2008, 16:35)
Ok tvoje argumentace je slaba jdu predlozit nejaky fakta biggrin.gif ale mohl bys mi vysvetlil proc sem pro tebe ignorat a guma, kdyz stavim nad vsechny ostatni svoji rodinu, pak kamarady, a pak narod ? je snad spatne drzet se sve rasy a krve ? to chces udelat zakon ze kazdej bilej musim doma cernou kukacku ?
http://nezavisle.info/2008/09/14/kongo-zase-zaplatime-dalsi-konflikt/

http://beo.sk/videa/86-g/664-multikulturne-spolunazivanie-cast-1

http://hlavuhore.wordpress.com/2008/06/25/zivot-v-africe-verte-mi-jde-o-luxusni-chudobu/


tady jsou urcity clanky sobe precti pak mi neco rikej


rofl nalinkujes sem 3 nackovske stranky, objektivne info ftw!
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 10:46am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 03:35pm)
Ok tvoje argumentace je slaba jdu predlozit nejaky fakta biggrin.gif ale mohl bys mi vysvetlil proc sem pro tebe ignorat a guma, kdyz stavim nad vsechny ostatni svoji rodinu, pak kamarady, a pak narod ? je snad spatne drzet se sve rasy a krve ? to chces udelat zakon ze kazdej bilej musim doma cernou kukacku ?
http://nezavisle.info/2008/09/14/kongo-zase-zaplatime-dalsi-konflikt/

http://beo.sk/videa/86-g/664-multikulturne-spolunazivanie-cast-1

http://hlavuhore.wordpress.com/2008/06/25/zivot-v-africe-verte-mi-jde-o-luxusni-chudobu/


tady jsou urcity clanky sobe precti pak mi neco rikej


já zas čtu kačera donalda...
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Sep 28 2008 10:49am
hmm vase info jsou urcite z duveryhodnych zdroju ze ? tre od toho blbecka jak heiluje na fotkach a pak rika ze to neni on biggrin.gif nackobije hehe... fakt se vasi argumentaci musim smat smile.gif bud opakovat furt dokola nebo urazet, rozumny argumenty asi nemate co ?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 28 2008 10:50am
Quote (Sobcz @ Sun, Sep 28 2008, 04:46pm)
já zas čtu kačera donalda...


tak to jsme dva sobe !! kacer donald > all
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Sep 28 2008 10:51am
Quote (Jameess @ Sun, Sep 28 2008, 05:49pm)
hmm vase info jsou urcite z duveryhodnych zdroju ze ? tre od toho blbecka jak heiluje na fotkach a pak rika ze to neni on biggrin.gif nackobije hehe...  fakt se vasi argumentaci musim smat smile.gif bud opakovat furt dokola nebo urazet, rozumny argumenty asi nemate co ?


neurazime rozumny argumenty, urazime tvoje argumenty...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678917Next
Add Reply New Topic New Poll