d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Tak Nám Začala Očekávaná Olimpiáda > Mě To Moc Nebere Topic Pro Vás
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Aug 18 2008 02:43am
Quote (undead_lord @ Mon, 18 Aug 2008, 09:38)
v tom pripade jsi vul teda smile.gif


je mi lito jsem 100% bejk ty jsi 100% prase smile.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2008 03:17am
asi jich maji nejvic bo se taky nejvic na to pripravovaly treba cinsti plavci/kyne nebyly na zavodech asi od zacatku roku nikdo o nich nic nevedel a potom vyhravaji medaile cinsti plavci/kyne a komentator je ani nezna a jeste k tomu treba prekonaji SR.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 18 2008 05:17am
Quote (Oggy_xP @ Sun, Aug 17 2008, 09:22pm)
Činani maj nejvic zlatejch medajli...v tom bude asi neco jinyho nez schopnosti sportovcu a stesti.


mno tj tim jak je tam uz odmala trenujou a dalo by se rict ze skoro muci.. v 5 - 6 letech ty decka odchazi od rodicu do nejakych tech tren. stredisek kde panujou silene podminky.. v 7 letech jsou ty decka pry totalni roboti a nemaji vubec zadnou moznost setkat se s rodicema..
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2008 05:39am
Quote (fifky-OVA @ Mon, Aug 18 2008, 12:17pm)
mno tj tim jak je tam uz odmala trenujou a dalo by se rict ze skoro muci.. v 5 - 6 letech ty decka odchazi od rodicu do nejakych tech tren. stredisek kde panujou silene podminky.. v 7 letech jsou ty decka pry totalni roboti a nemaji vubec zadnou moznost setkat se s rodicema..


njn taky tam vladne komunisticka strana podle toho to pak vypada.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 18 2008 05:47am
Quote (sapier @ Mon, Aug 18 2008, 11:39am)
njn taky tam vladne komunisticka strana podle toho to pak vypada.


tak tak.. jsou to totalni chuji..
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 18 2008 06:07am
ale kdyby tam nemeli komunismus ale treba fasismus nebo narodni socialismus tak nane stejne nadavate... spis zacnete nadavat na nas system... ten je mozna este horsi biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2008 06:18am
Quote (Jameess @ Mon, Aug 18 2008, 01:07pm)
ale kdyby tam nemeli komunismus ale treba fasismus nebo narodni socialismus tak nane stejne nadavate... spis zacnete nadavat na nas system... ten je mozna este horsi biggrin.gif


nechces mi rikat co mam delat ne ?

This post was edited by sapier on Aug 18 2008 06:19am
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Aug 18 2008 08:03am
tobe muzu biggrin.gif ale jinym bych si to nedovolil biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Aug 18 2008 08:06am
Quote (Jameess @ Mon, 18 Aug 2008, 14:07)
ale kdyby tam nemeli komunismus ale treba fasismus nebo narodni socialismus tak nane stejne nadavate...  spis zacnete nadavat na nas system... ten je mozna este horsi biggrin.gif


co ti vadi na nasom/vasom systeme?

neber tu otazku nijako zle, iba ma to zaujima smile.gif
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Aug 18 2008 08:35am
Quote (Jameess @ Mon, 18 Aug 2008, 13:07)
ale kdyby tam nemeli komunismus ale treba fasismus nebo narodni socialismus tak nane stejne nadavate...


tim jako chces rict, ze fasismus je neco nadhernyho narozdil od komunismu?


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll