Quote (Oggy_xP @ Sun, Aug 17 2008, 09:22pm)
Činani maj nejvic zlatejch medajli...v tom bude asi neco jinyho nez schopnosti sportovcu a stesti.
mno tj tim jak je tam uz odmala trenujou a dalo by se rict ze skoro muci.. v 5 - 6 letech ty decka odchazi od rodicu do nejakych tech tren. stredisek kde panujou silene podminky.. v 7 letech jsou ty decka pry totalni roboti a nemaji vubec zadnou moznost setkat se s rodicema..