d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ~__ Potrebuju Radu Ohledne Smiteru!!! __~ > Jaky Sou Na Ladderu Exilky?
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 4 2008 06:18am
Quote (undead_lord @ Thu, 3 Jul 2008, 19:28)
v tomhle nemas pravdu smile.gif

jediny rozdil mezi ba a pb krome strg/dex req a range:

s pb mas skoro urcite max ias smite
s ba musis mit vic coz omezuje tvuj gear


a presne o tom mluvim vole. Rozluc se se 100 life amuletem, rozluc se s bloodfistama, nasad ias abys mel aspon malickou sanci. Proto je proti holy freeze userum jednoznacne lepsi PB.

Btw vibrejtre, imho nejsi takový primitiv, abys nepochopil, že to s brečením bylo obrazně řečeno.
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,835.88
Jul 4 2008 06:20am
Quote (st3pix @ Fri, 4 Jul 2008, 13:18)
a presne o tom mluvim vole. Rozluc se se 100 life amuletem, rozluc se s bloodfistama, nasad ias abys mel aspon malickou sanci. Proto je proti holy freeze userum jednoznacne lepsi PB.

Btw vibrejtre, imho nejsi takový primitiv, abys nepochopil, že to s brečením bylo obrazně řečeno.


on nemel na mysli ze jsi primitiv, ale kokot biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 4 2008 06:24am
Quote (undead_lord @ Fri, 4 Jul 2008, 13:20)
on nemel na mysli ze jsi primitiv, ale kokot biggrin.gif


akorát primitiv není vulgární
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 4 2008 06:24am
Quote (undead_lord @ Fri, 4 Jul 2008, 14:20)
on nemel na mysli ze jsi primitiv, ale kokot biggrin.gif


i smell rage
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 4 2008 06:29am
Quote (st3pix @ Fri, 4 Jul 2008, 14:24)
akorát primitiv není vulgární


Panove ja koncim, to se radsi pujdu ucit nez abych se ucastnil tohodle, ale vzhledem k tomu jak to dneska vyslo s pocasim spis vyrazim nekam vem, takze gl & hf tady s tim e-flame smile.gif

€: btw shield sold for 2400 fg

This post was edited by DJVibrejtr on Jul 4 2008 06:30am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 4 2008 06:38am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, Jul 4 2008, 12:29pm)
Panove ja koncim, to se radsi pujdu ucit nez abych se ucastnil tohodle, ale vzhledem k tomu jak to dneska vyslo s pocasim spis vyrazim nekam vem, takze gl & hf tady s tim e-flame smile.gif

€: btw shield sold for 2400 fg


co to lzes.. vzdyt hnusne prsi do haje
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 4 2008 06:39am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 4 Jul 2008, 14:38)
co to lzes.. vzdyt hnusne prsi do haje


jn biggrin.gif:D:D:D taky nad tim premejslim
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 4 2008 06:39am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, Jul 4 2008, 12:29pm)
Panove ja koncim, to se radsi pujdu ucit nez abych se ucastnil tohodle, ale vzhledem k tomu jak to dneska vyslo s pocasim spis vyrazim nekam vem, takze gl & hf tady s tim e-flame smile.gif

€: btw shield sold for 2400 fg


ANO BEZ! DJEJE TU NECHCI VIDET
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Jul 4 2008 06:40am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 4 Jul 2008, 14:38)
co to lzes.. vzdyt hnusne prsi do haje


well tak tady u me je hezky pocasi tongue.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 4 2008 06:41am
Quote (DJVibrejtr @ Fri, 4 Jul 2008, 14:40)
well tak tady u me je hezky pocasi tongue.gif


fu
haxxur
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll