d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Filmy > Co Jinyho?
Prev15678920Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Aug 6 2008 08:13am
Quote (Nipik @ Wed, 6 Aug 2008, 14:36)
kua uz zmizel edit.. nvm smile.gif uzv poho nasel sem to a mam i cestinu xD ted budu cekovat non-stop vsechny díly xD


stfu faggot
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 6 2008 08:14am
Quote (st3pix @ Wed, 6 Aug 2008, 16:13)
stfu faggot


reported, uz mam toho akorat tak dost takze zacinam jednat chlapce

This post was edited by Nipik on Aug 6 2008 08:35am
Member
Posts: 5,269
Joined: Sep 21 2005
Gold: 2,192.00
Aug 6 2008 05:07pm
Quote (MrReaper @ Fri, 1 Aug 2008, 23:39)
Já někde řekl že je to DOBRÝ film?

Kdyby ses podíval na zbytek těch filmů tak zjistíš proč je mezi nima zařazený zrovna tenhle wink.gif

edit: Abych to uvedl na pravou míru. Zkrátka a dobře každý z těch filmů je v určitém slova smyslu výplodem choré mysli.


mazaný filip je humor ve stylu divadla Sklep...
někomu to sedí, většině ne.
já Hanáka a Čtvrtníčka můžu smile.gif

jinak už to tu bylo:
Pulp fiction
Jackie Brown
obecně většina úchyláren z dílny Quentina, i Kill Bill nebyl spatnej, jediny co me zklamalo, je ta magorina Auto zabijak...
Sbal prachy a vypadni
Matrix (jen ten první, druhej a třetí byly na můj vkus jenom vizuální sračky)
Fight club
snatch! - podfu(c)k
Trainspotting
Babel
Mexická jízda
Leon
Cimrmani
Americká krása
Obvyklí podezřelí
The Mist - mlha


z českejch filmů se poslední dobou imo povedlo třeba Do blba!, František je děvkař...
jsou to takový oddechovky u kterejch jsem se zasmál...

jinak česká klasika #1 je u mě Vesničko má středisková

btw. Přelet nad kukaččím hnízdem není úplně tak česká klasika smile.gif, ale každopádně je to bomba

někdo tu zmiňoval Mechanický pomeranč, k němu od stejného režiséra nutno uvést Ocelovou vestu (Full metal jacket)

serialy:
Dexter - rulézní seriál, vřele doporučuju,
Stargate
Simpsons
Red Dwarf - ofc, Viky smile.gif
Friends
South Park

treba jeste neco dopisu, az me to napadne...
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Aug 7 2008 01:18am
Dva a půl chlapa biggrin.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Aug 7 2008 02:11am
Quote (vanys @ Thu, 7 Aug 2008, 08:18)
Dva a půl chlapa biggrin.gif


mega vouch!
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Aug 7 2008 02:29am
dneska premiera the dark knight biggrin.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 7 2008 03:29am
Quote (vanys @ Thu, 7 Aug 2008, 09:18)
Dva a půl chlapa biggrin.gif


+policajti z predmesti biggrin.gif

stiham jen kratky veci a tyvle 2 vyhovujou biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Aug 7 2008 03:38am
Quote (Log_in @ Thu, Aug 7 2008, 10:29am)
+policajti z predmesti biggrin.gif

stiham jen kratky veci a tyvle 2 vyhovujou biggrin.gif


to je přece jen vo kozách tý buchty, ne ? to máš lepší koukat na porno biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Aug 7 2008 03:39am
Quote (vanys @ Thu, 7 Aug 2008, 09:18)
Dva a půl chlapa biggrin.gif


jj to je dobry, akorat me na tom sere že když de další část ze tam rikaj to "MEEEN" to me uplne k smrti vytaci smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Aug 7 2008 03:52am
Quote (Sobcz @ Thu, 7 Aug 2008, 11:38)
to je přece jen vo kozách tý buchty, ne ? to máš lepší koukat na porno biggrin.gif


zadny porno na to koukaj kluci co nemaj svoji frajerku biggrin.gif ja to nemam zapotrebi smile.gif a zas jenom vo kozach to neni wink.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678920Next
Closed New Topic New Poll