Quote (MrReaper @ Thu, 26 Jun 2008, 17:07)
některé ty znaky jsou D2 runy, některé ne, rozmístěné jsou do (trochu pokřiveného) pětiúhelníku takže by jima šel nakreslit pentagram... na druhou stranu ty světýlka uprostřed mi silně připomínají oči Templaře (Protoss)
ale kdyby to bylo nové AvP tak bych byl jedině rád, zvlášť kdyby mělo stejnou atmosféru jako AvP 1
na tie svetielka sa da napasovat arthas, diablo aj templar.
sc2 tbh.