d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hm Blizzard
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Jun 26 2008 01:58am
uz viem bude to diacraft alebo world of diablo tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 26 2008 03:27am
Quote (M0f0 @ Thu, 26 Jun 2008, 08:58)
uz viem bude to diacraft alebo world of diablo tongue.gif


rofl.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 26 2008 07:41am
Hmm tak ti chuji z blizzardu si z nas jen vystrelili..

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 26 2008 07:47am
biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 26 2008 09:07am
některé ty znaky jsou D2 runy, některé ne, rozmístěné jsou do (trochu pokřiveného) pětiúhelníku takže by jima šel nakreslit pentagram... na druhou stranu ty světýlka uprostřed mi silně připomínají oči Templaře (Protoss)

ale kdyby to bylo nové AvP tak bych byl jedině rád, zvlášť kdyby mělo stejnou atmosféru jako AvP 1
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Jun 26 2008 09:15am
Quote (MrReaper @ Thu, 26 Jun 2008, 17:07)
některé ty znaky jsou D2 runy, některé ne, rozmístěné jsou do (trochu pokřiveného) pětiúhelníku takže by jima šel nakreslit pentagram... na druhou stranu ty světýlka uprostřed mi silně připomínají oči Templaře (Protoss)

ale kdyby to bylo nové AvP tak bych byl jedině rád, zvlášť kdyby mělo stejnou atmosféru jako AvP 1


na tie svetielka sa da napasovat arthas, diablo aj templar.

sc2 tbh.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 26 2008 09:32am
Kdy se to ma ''odtajnit'' v sobotu?
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jun 26 2008 09:49am
Jedna runa je prej i z Frostmournu...
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 26 2008 09:49am
ten vyklenek je novej pokemon.

This post was edited by Sentinel4 on Jun 26 2008 09:49am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 26 2008 10:11am
Quote (Beda_Travnicek @ Thu, 26 Jun 2008, 16:49)
Jedna runa je prej i z Frostmournu...


a jednu runu vypada jako znak co mam na trenkach! takze blizzardi se chystaji odtajnit novy typ trenek pro hrace diabla
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll