d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 12:01pm
Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 06:59pm)
uz vis kolik mas bodu?


netušim .. a asi bych to radši ani nevěděl .. bylo to kotelnický .. pekelně.. ale kam se to hrabe na dnešní přijímačky v Plzni .. to sem si moh maximálně kreslit kytičky...ale bojoval sem .. tak uvidíme rofl.gif .. v pondělí hnojárna biggrin.gif a v úterý policejní akademie.
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 13 2008 12:06pm
Quote (Sobcz @ Fri, Jun 13 2008, 08:01pm)
netušim .. a asi bych to radši ani nevěděl .. bylo to kotelnický .. pekelně.. ale kam se to hrabe na dnešní přijímačky v Plzni .. to sem si moh maximálně kreslit kytičky...ale bojoval sem .. tak uvidíme rofl.gif .. v pondělí hnojárna biggrin.gif a v úterý policejní akademie.


kam bys nejradsi??? asi na prava co tongue.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 13 2008 12:13pm
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 19:01)
netušim .. a asi bych to radši ani nevěděl .. bylo to kotelnický .. pekelně.. ale kam se to hrabe na dnešní přijímačky v Plzni .. to sem si moh maximálně kreslit kytičky...ale bojoval sem .. tak uvidíme rofl.gif .. v pondělí hnojárna biggrin.gif a v úterý policejní akademie.


nerikej mi ze v plzni maji tezsi....

umis vubec trojuhelnik, binomickou vetu, logaritmy nebo mordorovu vetu? ~~
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 12:17pm
Quote (Nipik @ Fri, Jun 13 2008, 07:06pm)
kam bys nejradsi??? asi na prava co tongue.gif


ofc. wink.gif

Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 07:13pm)
nerikej mi ze v plzni maji tezsi....

umis vubec trojuhelnik, binomickou vetu, logaritmy nebo mordorovu vetu? ~~


přijímačky maj stopro těžší .. nebo mi jen pekelně nesedly..

a samozřejmě že umim sem z gymplu ^^ .. a ty umíš derivace, integrály, determinanty, matice a limity ? biggrin.gif na mě si s matikou moc nepřídeš... tongue.gif ale ta je mi k hovnu na přijímačkách na právnický fakulty a fízlarnu .. ^^ a na hnojárně bych nerad zakotvil.
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 13 2008 12:19pm
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 20:17)
přijímačky maj stopro těžší .. nebo mi jen pekelně nesedly..

a samozřejmě že umim sem z gymplu ^^ .. a ty umíš derivace, integrály, determinanty, matice a limity ? biggrin.gif na mě si s matikou moc nepřídeš... tongue.gif ale ta je mi k hovnu na přijímačkách na právnický fakulty a fízlarnu .. ^^ a na hnojárně bych nerad zakotvil.


The Emo PoliceSOBman will be watching you !

This post was edited by AcedraC on Jun 13 2008 12:19pm
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 13 2008 12:19pm
Quote (Sobcz @ Fri, 13 Jun 2008, 19:17)
přijímačky maj stopro těžší .. nebo mi jen pekelně nesedly..

a samozřejmě že umim sem z gymplu ^^ .. a ty umíš derivace, integrály, determinanty, matice a limity ? biggrin.gif na mě si s matikou moc nepřídeš... tongue.gif ale ta je mi k hovnu na přijímačkách na právnický fakulty a fízlarnu .. ^^ a na hnojárně bych nerad zakotvil.


zakotvis mozna tak v kine vedle hera smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 01:13pm
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 19:19)
zakotvis mozna tak v kine vedle hera smile.gif


hehe
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 13 2008 03:13pm
Quote (undead_lord @ Fri, 13 Jun 2008, 19:13)
nerikej mi ze v plzni maji tezsi....

umis vubec trojuhelnik, binomickou vetu, logaritmy nebo mordorovu vetu? ~~


Myslis Moiverovu větu (pro mocnění komplexních čísel) ?
A Sobe tohle všechno umím smile.gif
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Jun 13 2008 03:24pm
Quote (MrReaper @ Fri, 13 Jun 2008, 23:13)
Myslis Moiverovu větu (pro mocnění komplexních čísel) ?
A Sobe tohle všechno umím smile.gif


jaaj jak frajerujete gymnazisti biggrin.gif este daco povedzte co mate cerstvo z matur v hlave smile.gif

This post was edited by AcedraC on Jun 13 2008 03:24pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 04:02pm
Quote (hero_cz @ Fri, Jun 13 2008, 07:13pm)
hehe


to nebyla pochvala jestli jsi to nepochipil :-)
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll