Quote (Nipik @ Fri, Jun 13 2008, 07:06pm)
kam bys nejradsi??? asi na prava co

ofc.

Quote (undead_lord @ Fri, Jun 13 2008, 07:13pm)
nerikej mi ze v plzni maji tezsi....
umis vubec trojuhelnik, binomickou vetu, logaritmy nebo mordorovu vetu? ~~
přijímačky maj stopro těžší .. nebo mi jen pekelně nesedly..
a samozřejmě že umim sem z gymplu ^^ .. a ty umíš derivace, integrály, determinanty, matice a limity ?

na mě si s matikou moc nepřídeš...

ale ta je mi k hovnu na přijímačkách na právnický fakulty a fízlarnu .. ^^ a na hnojárně bych nerad zakotvil.