Quote (Foxcompany @ Thu, 12 Jun 2008, 23:07)
muj uspech byl 6k fg - ted nic kvuli jednomu posranymu pokusu o spusteni maphacku - ban FUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
rofl owned

pouzivam mh co hraju dia a mam jen 2 bany
no pouzivam vic hacku
redvex..
edit: hero taky pouziva hodne hacku, kdyz dostane ban bude to mit sice na acc, ale ma jich hodne a na kazdym jednu postavu takze nebude tak hrozny a navic kdyz uz pouzivat hacky tak safe.. i kdyz redvex zrovna moc safe neni
This post was edited by Karbec on Jun 12 2008 03:10pm