d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder ? Co Budete Ložit Za První Chary ? > Jaky Lvl Planujete, Core Lod / Classic
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,427
Joined: Sep 23 2007
Gold: 96.86
Jun 11 2008 12:22pm
ja udelam light mf soso a az troska spadnou ceny a neco nasetrim tak hned hammera a pak neco na pvp:)
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 12:23pm
ty vole postujou tu najednou uplně neznámí lidé .
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 12:26pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 20:23)
ty vole postujou tu najednou uplně neznámí lidé .


kdyby sis nehonil pytel za gaucem a obcas vlez na bn tak bys je znal
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 12:28pm
Quote (Log_in @ Wed, Jun 11 2008, 07:26pm)
kdyby sis nehonil pytel za gaucem a obcas vlez na bn tak bys je znal


promin mě SC jmena vždy dělali problémy...a za těch X let...

e: ani tebe neznám:)

This post was edited by ghetofu on Jun 11 2008 12:28pm
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 12:30pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 20:28)
promin mě SC jmena vždy dělali problémy...a za těch X let...

e: ani tebe neznám:)


nejsem sc.. a za tech x let sem te taky mockrat nevidel..

This post was edited by Log_in on Jun 11 2008 12:31pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 12:31pm
Quote (Log_in @ Wed, Jun 11 2008, 07:30pm)
nejsem sc..


tak asi nehraješ nějak extra dlouho, vid?

e: momentalně stojím na channelu smile.gif

This post was edited by ghetofu on Jun 11 2008 12:32pm
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 12:32pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 20:31)
tak asi nehraješ nějak extra dlouho, vid?


asi 3 roky
stojim tam s 2postavama

This post was edited by Log_in on Jun 11 2008 12:32pm
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 11 2008 12:33pm
Quote (Log_in @ Wed, Jun 11 2008, 07:32pm)
asi 3 roky


rikam že ne nějak extra dlouho:) a ještě tipuju že jsi změnil 1000x acc? smile.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 11 2008 12:36pm
Quote (ghetofu @ Wed, 11 Jun 2008, 20:33)
rikam že ne nějak extra dlouho:) a ještě tipuju že jsi změnil 1000x acc? smile.gif


accountu mam asi 9 np
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 11 2008 12:36pm
Quote (Leri @ Wed, 11 Jun 2008, 18:51)
Dslon
Dkrava
Dzirafa
Dprase
Dhad
Dpes
Dkocka


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678910Next
Add Reply New Topic New Poll