Almost 5 k

Quote (Wourly @ Sun, Jun 22 2008, 07:53pm)
gratuluju si k tomu že mě dneska okradli o 770 fg

My ti taky gratulujeme

Quote (Beda_Travnicek @ Sun, Jun 22 2008, 07:57pm)
Ani nevis jak byhc byl rad okraden o 770fg!
(Znamenalo by to ze sem si vydelal FG!!)
This post was edited by Runn3r on Jun 22 2008 12:57pm