d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 5 2008 05:13am
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený rofl.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Jun 5 2008 05:51am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu 15 panáků zelený rofl.gif


Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 5 2008 07:04am
Podle toho, kde to bude... Až do Prahy se mi nechce.. : / Ještě mě tam někdo ukrade a co pak... Bych mamince chybela xD
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 5 2008 08:25am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený rofl.gif


8.8 me cekej :-)
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 08:28am
kdy to teda přesně bude a co jak možná bych tam zbouchal toho futbal mastra hera smile.gif a dlouho sem vás neviděl
ale bohužel od 23.6 nastupuju do práce tejden makam tejden volno wink.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 5 2008 08:39am
Quote (Lua @ Thu, 5 Jun 2008, 15:28)
kdy to teda přesně bude a co jak možná bych tam zbouchal toho futbal mastra hera smile.gif a dlouho sem vás neviděl
ale bohužel od 23.6 nastupuju do práce tejden makam tejden volno wink.gif


ja zboucham tebe mam 125 fcr hamery rofl.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 5 2008 10:15am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený rofl.gif


fuj tajbl, presvedci me necim jinym
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 5 2008 12:46pm
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 5 2008, 02:39pm)
ja zboucham tebe mam 125 fcr hamery rofl.gif


ale máš malej fhr bp než ty mě zmasíš hammerama dostaneš tolik hitů že ti to sežere life bar smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 5 2008 12:50pm
Quote (Lua @ Thu, 5 Jun 2008, 19:46)
ale máš malej fhr bp než ty mě zmasíš hammerama dostaneš tolik hitů že ti to sežere life bar smile.gif


a mam 75 block keke tak se asi mockrat netrefis tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 5 2008 01:35pm
Ok 25.6 ve 14 hodin na Andelu pred KFC!!! potom pudes na Branik do hospy ABC smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll