☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
Prev
1
5
6
7
8
9
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 2673
Replies: 101
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#61
Jun 5 2008 05:13am
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#62
Jun 5 2008 05:51am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu 15 panáků zelený
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#63
Jun 5 2008 07:04am
Podle toho, kde to bude... Až do Prahy se mi nechce.. : / Ještě mě tam někdo ukrade a co pak... Bych mamince chybela xD
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#64
Jun 5 2008 08:25am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený
8.8 me cekej :-)
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#65
Jun 5 2008 08:28am
kdy to teda přesně bude a co jak možná bych tam zbouchal toho futbal mastra hera
a dlouho sem vás neviděl
ale bohužel od 23.6 nastupuju do práce tejden makam tejden volno
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#66
Jun 5 2008 08:39am
Quote (Lua @ Thu, 5 Jun 2008, 15:28)
kdy to teda přesně bude a co jak možná bych tam zbouchal toho futbal mastra hera
a dlouho sem vás neviděl
ale bohužel od 23.6 nastupuju do práce tejden makam tejden volno
ja zboucham tebe mam 125 fcr hamery
xLYNXx
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold
:
187.40
#67
Jun 5 2008 10:15am
Quote (Sobcz @ Thu, Jun 5 2008, 11:13am)
Kdo přijede, určitě neprohloupí.. ^^ Koupim každýmu panáka zelený
fuj tajbl, presvedci me necim jinym
Lua
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold
:
25,797.87
#68
Jun 5 2008 12:46pm
Quote (hero_cz @ Thu, Jun 5 2008, 02:39pm)
ja zboucham tebe mam 125 fcr hamery
ale máš malej fhr bp než ty mě zmasíš hammerama dostaneš tolik hitů že ti to sežere life bar
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#69
Jun 5 2008 12:50pm
Quote (Lua @ Thu, 5 Jun 2008, 19:46)
ale máš malej fhr bp než ty mě zmasíš hammerama dostaneš tolik hitů že ti to sežere life bar
a mam 75 block keke tak se asi mockrat netrefis
Nipik
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold
:
0.26
Warn: 90%
#70
Jun 5 2008 01:35pm
Ok 25.6 ve 14 hodin na Andelu pred KFC!!! potom pudes na Branik do hospy ABC
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
5
6
7
8
9
11
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact