Quote (UBU @ Tue, Jun 10 2008, 08:14am)
víme víme. Jen nevim, jestli mam mít radost z resetu nebo být naštvanej, že jsem ted utratil 3k fg za novej char na hc, což se rovná vyhozenejm fg z okna...
Hmm tak mno kdybych prodal paldu tak mam o 2 k fg víc

teď už je to jedno ripl v duel