Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 01:04pm)
To by ses divil jaký sou mezi náma bedny... Dalibor, Radek, Charon,
Hero 
tady se ale nikdo nezmínil o mě a to mi připadá jako menší problém

Quote (hero_cz @ Thu, May 29 2008, 07:00pm)
vouch!
hero dam ti 2 příklady abs na classicu

fakt že abs tam de
This post was edited by Lua on May 30 2008 10:22am