d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Technicka Podpora D2jsp > pokud mate nejake dotazy ohledne d2jsp
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Oct 2 2006 06:30am
Mno bohuzel o duvere to je... tnz pokud je to nedko koho znas a komu duverujes tak mu muzes dat prvni + vsem co maji trusted /mediator tag. Jinak bych tradeoval jen s mediator.
Member
Posts: 6,530
Joined: Apr 15 2005
Gold: 109,229.00
Oct 2 2006 06:36am
Quote (Enormous @ Mon, Oct 2 2006, 02:22pm)
jo diky, ale to jsem uz cetl... asi jsem spatne polozil dotaz... v tom forum gold faq se pise " You can then take the highest bidders offer and make your trade." a me jde o to JAK konkretne ten trade vlastne probehne - jak bezpecne muzu za svuj predmet, ktery mam na diable dostat Fg, ktery jsou tady, preci to nemuze byt jen o duvere ze kdyz mu ten predmet dam, on mi pak ty fg posle ne? ....


kdyz mu ho nechces dat prvni tak muzes zavolat mediatora a dat to jemu a az on ti posle fg tak mu to ten medi da

edit: heh pozde a navic o 6 min smile.gif

This post was edited by Kutler on Oct 2 2006 06:38am
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Oct 2 2006 06:45am
jo pockej a na co je ten javascript do diabla tady ci co sem to nahraval, ja myslel ze to nejak pres to se budou vymenovat ty fg za predmety ohmy.gif)
to je teda takhle cely uplne na nic ne, takhle sem si to teda nepredstavoval sad.gif
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Oct 2 2006 06:47am
no jinak mohl bych mit jeste jeden dotaz, kdyz napisu ze neco napizim, musim napsat svuj account a pak cekat az se mi nekdo na diablu ozve nebo jak?
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Oct 2 2006 07:29am
Quote (Enormous @ Mon, 2 Oct 2006, 14:47)
no jinak mohl bych mit jeste jeden dotaz, kdyz napisu ze neco napizim, musim napsat svuj account a pak cekat az se mi nekdo na diablu ozve nebo jak?


dam ti priklad na oboje wink.gif

nabidnes soj a chces za nej 20 fg (forum gold) on ti do toho topicu napise ze za nej da 18 ty cekas, bumpujes (kazde 4 hodiny max) az ti za nej konecne da nekdo 20 fg, domluvite se na hru (pres PM - personal message) a tam se sejdete. ukazes mu soj (soj uz urcite videl, ale ukazes ze ho mas) on ti v idealnim pripade posle fg, nebo uplatni svoje pravo toho ze ma vic postu a das mu ten soj prvni a fg posle pak, pokud mu neveris reknes ze chces mediatora a v topicu kde ten soj nabizis si kliknes na tlacitko request mediator a cekas az ti nejaky mod napise, das mu potrebne info a on za vama prijde do hry a das soj medi (neboj ti nekradou) a on pocka dokud ten druhy neposle fg, zkontroluje to a pak da soj tomu druhemu... takze je 20fg tvych a soj jeho... a tak to jde se vsim... samozrejme vyhrava nejvyssi nabidka (pokud nemas treba FT trade kde vyhrava prvni kdo da danou sumu, ale to uz jsou detaily... jeste nejake dotazy k tomuhle?
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Oct 2 2006 07:50am
jo ok dik moc.... snad jeste, co to znamena to bumpovani smile.gif) jdu teda zkusit neco nabidnout snad nejaky ty fg za neco dostanu :-))
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Oct 2 2006 07:57am
Quote (Enormous @ Mon, Oct 2 2006, 01:50pm)
jo ok dik moc.... snad jeste, co to znamena to bumpovani smile.gif) jdu teda zkusit neco nabidnout snad nejaky ty fg za neco dostanu :-))

radsi se nam tady predstav smudlo...
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=1765338&f=264
Member
Posts: 2,172
Joined: Mar 14 2006
Gold: 0.11
Oct 2 2006 08:00am
Quote (Enormous @ Mon, Oct 2 2006, 03:50pm)
jo ok dik moc.... snad jeste, co to znamena to bumpovani smile.gif) jdu teda zkusit neco nabidnout snad nejaky ty fg za neco dostanu :-))


bump je ze pridas reply a napises bump( ako povedal reaper tak max,. raz /4hod)
bump- bring my posts up...
Member
Posts: 5,307
Joined: Mar 6 2006
Gold: 30.00
Oct 2 2006 10:13pm
Quote (KrazyKow @ Mon, Oct 2 2006, 02:00pm)
Quote (Enormous @ Mon, Oct 2 2006, 03:50pm)
jo ok dik moc.... snad jeste, co to znamena to bumpovani smile.gif) jdu teda zkusit neco nabidnout snad nejaky ty fg za neco dostanu :-))


bump je ze pridas reply a napises bump( ako povedal reaper tak max,. raz /4hod)
bump- bring my posts up...


kubo sekol si sa bump znamena Bring Up My Post a nie Bring my posts up tongue.gif ... potom by vyzerala ta skratka inak ..
Member
Posts: 644
Joined: Oct 1 2006
Gold: 92.64
Nov 2 2006 08:12am
HH

This post was edited by Hamihs on Nov 2 2006 08:16am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678925Next
Closed New Topic New Poll