Quote (Enormous @ Mon, 2 Oct 2006, 14:47)
no jinak mohl bych mit jeste jeden dotaz, kdyz napisu ze neco napizim, musim napsat svuj account a pak cekat az se mi nekdo na diablu ozve nebo jak?
dam ti priklad na oboje

nabidnes soj a chces za nej 20 fg (forum gold) on ti do toho topicu napise ze za nej da 18 ty cekas, bumpujes (kazde 4 hodiny max) az ti za nej konecne da nekdo 20 fg, domluvite se na hru (pres PM - personal message) a tam se sejdete. ukazes mu soj (soj uz urcite videl, ale ukazes ze ho mas) on ti v idealnim pripade posle fg, nebo uplatni svoje pravo toho ze ma vic postu a das mu ten soj prvni a fg posle pak, pokud mu neveris reknes ze chces mediatora a v topicu kde ten soj nabizis si kliknes na tlacitko request mediator a cekas az ti nejaky mod napise, das mu potrebne info a on za vama prijde do hry a das soj medi (neboj ti nekradou) a on pocka dokud ten druhy neposle fg, zkontroluje to a pak da soj tomu druhemu... takze je 20fg tvych a soj jeho... a tak to jde se vsim... samozrejme vyhrava nejvyssi nabidka (pokud nemas treba FT trade kde vyhrava prvni kdo da danou sumu, ale to uz jsou detaily... jeste nejake dotazy k tomuhle?