d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mam To ! > Haha
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 28 2008 11:10am
velke cege

ja som mal 5 predmetov a to rozdelene do 4 dni vcelku na hovno :F

Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 28 2008 11:26am
Quote (otko @ Wed, May 28 2008, 06:10pm)
velke cege

ja som mal 5 predmetov a to rozdelene do 4 dni vcelku na hovno :F


to si na aku ucnovku chodil, ze ste tam aj maturovali ? ohmy.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 28 2008 11:28am
Quote (Dieoncommand @ Wed, 28 May 2008, 18:26)
to si na aku ucnovku chodil, ze ste tam aj maturovali ? ohmy.gif


looool trapko
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 28 2008 11:29am
Quote (mortwatcher @ Wed, 28 May 2008, 18:09)
Jn jenže todle můžeš říkat každé další generaci co bude mít maturu a oni ti stejně nebudou věřit že je to lehké a fraška, dokud to nezažijou laugh.gif


jako, já potom co v úterý odmaturoval největší gumák z naší třídy jsem zahodil učení a říkám "Když to dal Peťan za 13 tak já za těch 8 to dám určo." Nervózní jsem fakt nebyl, jediné co mě strašilo byla čeština a protože jsem jí měl až jako poslední a prakticky celé dopoledne chlastal tak jsem si tu nervozitu ani neuvědomoval...
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 28 2008 11:33am
Quote (MrReaper @ Wed, 28 May 2008, 17:49)
Potvrzuju všechno co zde bylo řečeno o tom že maturita je fraška... Vezmu to rychle a jednoduše...
8:30 - IVT - Přepínače, procedury, funkce - 15minutový monolog o výhodách deklarací procedur v Pascalu a funkcí v C, který jsem završil tím, že jsem se ani nedostal k ukázkám programů a učitelku jsem tím de facto nasral - za 1
9:30 - ENG - Czech Republic - reálie, trošku jsem si poplaval, ale nahradil jsem to perfektním projevem a bezchybnou gramatikou, neznámý text jsem dostal o nespavosti (moje oblíbené téma, takže luxus) - za 1
10:30 - MAT - Trigonometrie - tady šlo čistě o to vědět co je trojúhelník a umět číst (tabulky), dostal jsem 3 příklady, otázku jaký je rozdíl v sinové a cosinové větě pokud jde o tupý úhel a na závěr teoretickou otázku z analytické geometrie jak se počítá obsah trojúhelníku pomocí vektorů... Vše jsem věděl, za 1
11:30 - CZE - Husitská Literatura - posilněn asi 7 panáky mého oblíbeného Beefeateru jsem tam naběhl, vytáhl jsem si jednu z 10 otázek co jsem uměl, odkecal to od A do Z až na Budišínský rukopis a můj drahý třídní který mě nemá rád mi dal stejně za 2 a bylo to, odcházel jsem rád, že to mám za sebou a ještě radši že jsem vytáhl něco co jsem uměl... Teď jsem přijel domů a střízlivým před další cestou do hospody laugh.gif

edit: pro ty koho to zajímá jsem se učil celkově asi 30 hodin, z toho asi 13 hodin češtinu...


docela low biggrin.gif jako docela isi jsi to mel... to bych dal skoro i ted bez pripravy mozna ne za 1 ale nejak jo biggrin.gif

ucitelka na programovani ? :/
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 28 2008 12:07pm
gratuluju smile.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 28 2008 12:15pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, 28 May 2008, 18:33)
docela low biggrin.gif jako docela isi jsi to mel... to bych dal skoro i ted bez pripravy mozna ne za 1 ale nejak jo biggrin.gif

ucitelka na programovani ? :/


no a? stejně je IVT na střední aspoň pro mě z 90% samostudium laugh.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 28 2008 12:45pm
ja som mal napr na informatike a prog cisto zensky kolektiv

mali tam aj jedneho typana ale toho som moc nevidaval tongue.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
May 28 2008 12:56pm
Quote (MrReaper @ Wed, 28 May 2008, 19:15)
no a? stejně je IVT na střední aspoň pro mě z 90% samostudium laugh.gif


ono obecne je IT jen o samostudiu... takze skoly s takovym zamerenim skoro nemaj smysl krom toho, ze na to budes mit nejakej papir, ze tomu "rozumis"
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 28 2008 01:29pm
Quote (MrReaper @ Wed, 28 May 2008, 18:49)
Potvrzuju všechno co zde bylo řečeno o tom že maturita je fraška... Vezmu to rychle a jednoduše...
8:30 - IVT - Přepínače, procedury, funkce - 15minutový monolog o výhodách deklarací procedur v Pascalu a funkcí v C, který jsem završil tím, že jsem se ani nedostal k ukázkám programů a učitelku jsem tím de facto nasral - za 1
9:30 - ENG - Czech Republic - reálie, trošku jsem si poplaval, ale nahradil jsem to perfektním projevem a bezchybnou gramatikou, neznámý text jsem dostal o nespavosti (moje oblíbené téma, takže luxus) - za 1
10:30 - MAT - Trigonometrie - tady šlo čistě o to vědět co je trojúhelník a umět číst (tabulky), dostal jsem 3 příklady, otázku jaký je rozdíl v sinové a cosinové větě pokud jde o tupý úhel a na závěr teoretickou otázku z analytické geometrie jak se počítá obsah trojúhelníku pomocí vektorů... Vše jsem věděl, za 1
11:30 - CZE - Husitská Literatura - posilněn asi 7 panáky mého oblíbeného Beefeateru jsem tam naběhl, vytáhl jsem si jednu z 10 otázek co jsem uměl, odkecal to od A do Z až na Budišínský rukopis a můj drahý třídní který mě nemá rád mi dal stejně za 2 a bylo to, odcházel jsem rád, že to mám za sebou a ještě radši že jsem vytáhl něco co jsem uměl... Teď jsem přijel domů a střízlivým před další cestou do hospody laugh.gif

edit: pro ty koho to zajímá jsem se učil celkově asi 30 hodin, z toho asi 13 hodin češtinu...


Gratuluju biggrin.gif ..ale ty realie ti nezavidim biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678Next
Add Reply New Topic New Poll