d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev15678913Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 04:18am
...... jedinne co jeste nechapu je donates..... kdo nekomu neco ctu v nejakem profilu ze dostal 300 Fg klidne nekdo 1k Fg ale on ma treba 5k Fg

me nikdo nic nedal kdyz jsem mela 0 Fg vsechno jsem prodala sama...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 22 2008 04:21am
Quote (Kebs @ Thu, May 22 2008, 11:18am)
...... jedinne co jeste nechapu je donates..... kdo nekomu neco ctu v nejakem profilu ze dostal 300 Fg klidne nekdo 1k Fg ale on ma treba 5k Fg

me nikdo nic nedal kdyz jsem mela 0 Fg vsechno jsem prodala sama...


donates sou dary.. co na tom nechápeš.. ten co má 5k fg třeba 1k fg dostal od někoho jinýho jak dar.. a zbylý 4 si vydělal sám.
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 04:26am
to chapu ale proc nekdo dava nejakymu hracoj 250 Fgs kdyz ten hrac ma pomalu 20k Fg a ten co mu to dal ma jen 1 Fg ...... mozna je to provas bezna vec ^^ ale prome 250 Fg je obravdu velka castka a ja kdyz mapisu nejakemu bohacoj co ma pres 30 K Fgs a nic mi neda... jen jsem se chtela zeptat jestli tu je nekde nejaka evidence kde se o ''Donate'' zada......
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 22 2008 04:26am
Quote (Kebs @ Thu, 22 May 2008, 11:18)
...... jedinne co jeste nechapu je donates..... kdo nekomu neco ctu v nejakem profilu ze dostal 300 Fg klidne nekdo 1k Fg ale on ma treba 5k Fg

me nikdo nic nedal kdyz jsem mela 0 Fg vsechno jsem prodala sama...


ked pises teda v zenskom rode mohla by si sa predstavit a pridat par foto seba si wink.gif

hore je taky maly topic tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 22 2008 04:32am
Quote (Kebs @ Thu, May 22 2008, 11:26am)
to chapu ale proc nekdo dava nejakymu hracoj 250 Fgs kdyz ten hrac ma pomalu 20k Fg a ten co mu to dal ma jen 1 Fg ...... mozna je to provas bezna vec ^^  ale prome 250 Fg je obravdu velka castka a ja kdyz mapisu nejakemu bohacoj co ma pres 30 K Fgs a nic mi neda... jen jsem se chtela zeptat jestli tu je nekde nejaka evidence kde se o ''Donate'' zada......


ježiš to je čistě citová záležitost.. když někdo končí třeba tak ty fg odkáže mezi kamarády.. (něco o tom musim vědět) rofl.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 04:34am
Quote (Sobcz @ Thu, May 22 2008, 11:32am)
ježiš to je čistě citová záležitost.. když někdo končí třeba tak ty fg odkáže mezi kamarády.. (něco o tom musim vědět) rofl.gif


jj to chce cas biggrin.gif
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
May 22 2008 04:40am
taky nechapu proc nejaky pepa ganza z dolnich kotehulek s platem 15k mesicne daruje chudym 1000 kc, kdyz nejak bohac s primem da jenom 200 sad.gif

treba ja jsem dal donate vic nez tenhle sobcz, ktery nikomu nedava a nepomaha biggrin.gif
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 04:42am
Quote (undead_lord @ Thu, May 22 2008, 11:40am)
taky nechapu proc nejaky pepa ganza z dolnich kotehulek s platem 15k mesicne daruje chudym 1000 kc, kdyz nejak bohac s primem da jenom 200 sad.gif

treba ja jsem dal donate vic nez tenhle sobcz, ktery nikomu nedava a nepomaha biggrin.gif


vidim ten Sob je psychicky labilni koukam a nikomu nic neda... jaky na acc na D2???? 100% ma Full chary
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
May 22 2008 04:44am
a kde se da registrovat to jackpointu???? ja bych chtela vyhrat 20k FGs
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 22 2008 04:45am
Quote (Kebs @ Thu, 22 May 2008, 12:44)
a kde se da registrovat to jackpointu???? ja bych chtela vyhrat 20k FGs


pouzivaj tlacidlo EDIT do polhodiny cca sa to da editovat smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678913Next
Closed New Topic New Poll