Quote (Kebs @ Thu, May 22 2008, 11:26am)
to chapu ale proc nekdo dava nejakymu hracoj 250 Fgs kdyz ten hrac ma pomalu 20k Fg a ten co mu to dal ma jen 1 Fg ...... mozna je to provas bezna vec ^^ ale prome 250 Fg je obravdu velka castka a ja kdyz mapisu nejakemu bohacoj co ma pres 30 K Fgs a nic mi neda... jen jsem se chtela zeptat jestli tu je nekde nejaka evidence kde se o ''Donate'' zada......
ježiš to je čistě citová záležitost.. když někdo končí třeba tak ty fg odkáže mezi kamarády.. (něco o tom musim vědět)