d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Se Nejlíp Donutit K Učení ? > Už Sem Zoufalej
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 9 2008 12:11am
Quote (IqLimited @ Fri, May 9 2008, 06:30am)
No zpet k tematu. Ja studuju vs a u toho pracuju v bance. Nejvic me  donutilo k uceni to, ze 90 % lidi co si tam chodi pro uvery, nevydelava ani 13K, takže tento odstrašujici pripad mi hodne pomohl. Kdyz si clovek predstavi, ze uz by musel dokonce zivota zit za 13k mesicne, tak je to dobra motivace smile.gif


vela ludi bez VS zaraba podstatne viac ako 13k
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
May 9 2008 12:52am
Quote (Dieoncommand @ Fri, 9 May 2008, 07:11)
vela ludi bez VS zaraba podstatne viac ako 13k


tak tak ... nekdy i mnohonasobne a dost casto i vic nez nekteri co VS maji, zalezi to na miste co sezenes preci a jestli neco clovek opravdu umi a tak vubec, neda se rict ze s VS musis mit nutne vic prachu preci ... jasne, muzes si rict o vic nez nekdo se SS to zase jo ...
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 9 2008 02:32am
nevim odkud mas techto 13k, ale prumer je ~17k a v praze 20 nebo 21k

mozna k vam do banky chodi jenom bezdomovci biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
May 9 2008 05:27am
Quote (undead_lord @ Fri, May 9 2008, 08:32am)
nevim odkud mas techto 13k, ale prumer je ~17k a v praze 20 nebo 21k

mozna k vam do banky chodi jenom bezdomovci biggrin.gif


a kolik lidi myslis ze bere prumerny plat? nebo vetsi nez prumerny plat? smile.gif

v praze je to vyssi, protoze se tam soustredi vice vrcholovych manageru firem, kteri berou 100k++ ti se do prumeru pocitaji take, takze se to celkem zvysuje. Navic jsou v praze vetsi zivotni naklady.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 9 2008 10:14am
Quote (IqLimited @ Fri, 9 May 2008, 12:27)
a kolik lidi myslis ze bere prumerny plat? nebo vetsi nez prumerny plat? smile.gif

v praze je to vyssi, protoze se tam soustredi vice vrcholovych manageru firem, kteri berou 100k++ ti se do prumeru pocitaji take, takze se to celkem zvysuje. Navic jsou v praze vetsi zivotni naklady.


prumerne platy berou nejvice lidi smile.gif

proto je to prumerny plat smile.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 9 2008 10:18am
Quote (undead_lord @ Fri, 9 May 2008, 17:14)
prumerne platy berou nejvice lidi smile.gif

proto je to prumerny plat smile.gif


a jak si na takovouhle uuuuzasnou myslenku prisel prosim te? rofl.gif
pravda je spis takova, ze 2/3 obyvatel CR na prumernej plat nedosahne biggrin.gif

This post was edited by Rapyjer on May 9 2008 10:18am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
May 9 2008 12:13pm
Quote (Rapyjer @ Fri, 9 May 2008, 17:18)
a jak si na takovouhle uuuuzasnou myslenku prisel prosim te? rofl.gif
pravda je spis takova, ze 2/3 obyvatel CR na prumernej plat nedosahne biggrin.gif


vazeny aritmericky prumer
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
May 9 2008 02:11pm
Quote (Rapyjer @ Fri, May 9 2008, 04:18pm)
a jak si na takovouhle uuuuzasnou myslenku prisel prosim te?  rofl.gif
pravda je spis takova, ze 2/3 obyvatel CR na prumernej plat nedosahne biggrin.gif


wink.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
May 9 2008 02:19pm
ja mam 6 petek / hodinu biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 9 2008 04:22pm
Quote (undead_lord @ Fri, May 9 2008, 07:13pm)
vazeny aritmericky prumer


no mozna by te mohlo napadnout ze todle v praxi nefunguje... rofl.gif ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll