Quote (undead_lord @ Fri, May 9 2008, 08:32am)
nevim odkud mas techto 13k, ale prumer je ~17k a v praze 20 nebo 21k
mozna k vam do banky chodi jenom bezdomovci

a kolik lidi myslis ze bere prumerny plat? nebo vetsi nez prumerny plat?

v praze je to vyssi, protoze se tam soustredi vice vrcholovych manageru firem, kteri berou 100k++ ti se do prumeru pocitaji take, takze se to celkem zvysuje. Navic jsou v praze vetsi zivotni naklady.