d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mike_ov, The Scammer :(
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 12:41pm
ja nevim jako vest debatu tim stylem ze kdyz si nedokazes obhajit svuj nazor zacnes podkopavat duveru toho druhyho


ty ses jak david rath a ostatni z cssd, nebo mozna jak politici obecne (ses slovak hadam tak nevim jestli ho znas no...)


tohle je chovani na urovni 11 lety holky a dokud nezacnes pouzivat neco konstruktivniho nez hlasky typu "ja ho sice vubec neznam, ale to co rika urcite neni pravda" tak to asi nema smysl ze?


jako pro tvoji informaci neni mi 13 a nejoblibenejsi predmet mho nejstarsiho kamose neni prvouka. kkcunp
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 28 2008 12:41pm
hacknout banku rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 12:48pm
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 20:41)
ja nevim jako vest debatu tim stylem ze kdyz si nedokazes obhajit svuj nazor zacnes podkopavat duveru toho druhyho


ty ses jak david rath a ostatni z cssd, nebo mozna jak politici obecne (ses slovak hadam tak nevim jestli ho znas no...)


tohle je chovani na urovni 11 lety holky a dokud nezacnes pouzivat neco konstruktivniho nez hlasky typu "ja ho sice vubec neznam, ale to co rika urcite neni pravda" tak to asi nema smysl ze?


jako pro tvoji informaci neni mi 13 a nejoblibenejsi predmet mho nejstarsiho kamose neni prvouka. kkcunp


to myslis vazne?
ale prosimta, toto uz davno nieje o argumentoch. je to debilny soon-to-be flame topic ktory si vyvolal recami ktore som opakovane quotoval.
+aky nazor si neviem obhajit?

a ano viem kto je david rath.


EDIT: dohadame sa zajtra, mam teraz nejaky business s priatelkou smile.gif

This post was edited by weeble on Apr 28 2008 12:56pm
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 28 2008 01:00pm
Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 19:48)

EDIT: dohadame sa zajtra, mam teraz nejaky business s priatelkou smile.gif


des ji hackovat?

Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 01:09pm
jj myslim to celkem vazne, ja sem tady celou dobu mluvil o tom ze spousta lidi muze byt hackla aniz by na tom nesli realne nejakou vinu (resp mohli neco realnyho udelat tak aby tomu zabranili) a tys prisel a zacal narazet na to jak si vymyslim imaginarni kamose a tak...

a ted lol ze sem to vyvolal...

Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 28 2008 02:56pm
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 20:09)
<B>jj myslim to celkem vazne, ja sem tady celou dobu mluvil o tom ze spousta lidi muze byt hackla aniz by na tom nesli realne nejakou vinu (resp mohli neco realnyho udelat tak aby tomu zabranili)


ti co opravdu umeji hackovat na 100% nebudou vybirat acc v d2 nebo na jsp. ti co chteji vybirat acc sou naky burti s keyloggerama, takze chyba bude dycky na strane toho kdo si to nehal do pc pustit.

Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 28 2008 03:04pm
Quote (pugacov @ Mon, 28 Apr 2008, 21:00)
des ji hackovat?


tohle me totalne rozsekalo XDDDD
rofl.gif laugh.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 28 2008 03:15pm
Quote (Karbec @ Mon, Apr 28 2008, 10:04pm)
tohle me totalne rozsekalo XDDDD
rofl.gif laugh.gif


jj .. řekni až se dostaneš dovnitř.. biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 28 2008 03:27pm
Quote (Sobcz @ Mon, 28 Apr 2008, 22:15)
jj .. řekni až se dostaneš dovnitř.. biggrin.gif


a pak nám prozraď adresu a login a my si zatím seženem nějaké tracery abys nás nenašel wink.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 28 2008 05:02pm
jaktože mě eště někdo nehackl? biggrin.gif ani na jsp acc ani na bn páč jediný co by dostal by byli moje buildy biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll