d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 22 2008 01:20am
pre deti je alkohol, nie drogy, my co mame prachy, my fetujeme rofl.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 22 2008 04:59am
Quote (M0f0 @ Tue, Apr 22 2008, 08:20am)
pre deti je alkohol, nie drogy, my co mame prachy, my fetujeme rofl.gif


miluju ironii rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 22 2008 11:21am
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 22 2008, 11:59am)
miluju ironii rofl.gif


Ale napsal to pěkně =)
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 23 2008 10:17am
Quote (Sobcz @ Mon, 21 Apr 2008, 22:08)
ty si asi teda výjimka.. u tebe to zachraňuje ta boží čepice rofl.gif achjo ... proč musim bejt looser sad.gif asi vytáhnu žiletky..


ziletko ma lasko
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 23 2008 02:42pm
Quote (unknown_spirit @ Wed, Apr 23 2008, 04:17pm)
ziletko ma lasko


ziletko ?? toto je topic o ganze .. trave ...a ne o sobovo emovskych dojacich s ziletkou
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Apr 23 2008 05:48pm
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 16 2008, 06:24pm)
no chtel bych zacit ... strasne mi to laka ... mam rad kyticky no smile.gif
akorat mam problem ze doma nemuzu (kvuli rodicum) a bydlim v plzni .. ve meste ... takze nemam misto kde bych to moh skusit ... jedine za plzni nekde v lese atd a to je na picu ale kdyz nic jinyho nejde tak hold to budu muset skusit ...

ma nekdo svy tipy ??? napiste vsechno pls smile.gif jestli to nekdo nezavre ...


prenajmi/ kup si nejaku garaz kde neni moc dochodcov ( oni su vzdy moc zvedavi xD) jebni tam nejake skrine, zapaskuj ale zas tak aby sa tie kvetinky mohli dychat a aby si sa k nim aj dostal, este kup nejake poriadne lampy, objednaj si semienka alebo nech ti nejaky znamy posle ked je napr v holandsku a ides indoor jak svina ale je to dost riskantne a hlavne zere to kurva vela casu ale ked sa podari tak si za rok za vodou

alebo si to zasad u kamarata ktory ale nehuli (inac o to prides biggrin.gif - vlastne skusenosti) ale z toho vyrastie len slabsi outdoor
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 24 2008 08:18am
Quote (1shot1kill @ Wed, Apr 23 2008, 11:48pm)
prenajmi/ kup si nejaku garaz kde neni moc dochodcov ( oni su vzdy moc zvedavi xD) jebni tam nejake skrine, zapaskuj ale zas tak aby sa tie kvetinky mohli dychat a aby si sa k nim aj dostal, este kup nejake poriadne lampy, objednaj si semienka alebo nech ti nejaky znamy posle ked je napr v holandsku a ides indoor jak svina ale je to dost riskantne a hlavne zere to kurva vela casu ale ked sa podari tak si za rok za vodou

alebo si to zasad u kamarata ktory ale nehuli (inac o to prides biggrin.gif - vlastne skusenosti) ale z toho vyrastie len slabsi outdoor


ehmm jeste neco ... je mi 16 let .. zas tolik penez na pronajem garaze nemam ... naky jiny takovy misto by to chtelo kde nikdo nepoleze .. ale kde
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 24 2008 08:27am
do basy nikdo nechodí wink.gif
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Apr 24 2008 08:56am
este mozes skusit nejake pole, alebo zahradu alebo nejaky mensi les.. ale ked do toho nebudes investovat cas ze to kazdy den polejes tak to nema ani zmysel zacinat
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 24 2008 12:22pm
Quote (1shot1kill @ Thu, Apr 24 2008, 02:56pm)
este mozes skusit nejake pole, alebo zahradu alebo nejaky mensi les.. ale ked do toho nebudes investovat cas ze to kazdy den polejes tak to nema ani zmysel zacinat


s casem pocitam ... to do toho musim dat ale jestli to nakej zmrd najde a vyskube ... tak tam budu chodit snad s devitkou za pasem tongue.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Add Reply New Topic New Poll