Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 16 2008, 06:24pm)
no chtel bych zacit ... strasne mi to laka ... mam rad kyticky no 
akorat mam problem ze doma nemuzu (kvuli rodicum) a bydlim v plzni .. ve meste ... takze nemam misto kde bych to moh skusit ... jedine za plzni nekde v lese atd a to je na picu ale kdyz nic jinyho nejde tak hold to budu muset skusit ...
ma nekdo svy tipy ??? napiste vsechno pls
jestli to nekdo nezavre ... prenajmi/ kup si nejaku garaz kde neni moc dochodcov ( oni su vzdy moc zvedavi xD) jebni tam nejake skrine, zapaskuj ale zas tak aby sa tie kvetinky mohli dychat a aby si sa k nim aj dostal, este kup nejake poriadne lampy, objednaj si semienka alebo nech ti nejaky znamy posle ked je napr v holandsku a ides indoor jak svina ale je to dost riskantne a hlavne zere to kurva vela casu ale ked sa podari tak si za rok za vodou
alebo si to zasad u kamarata ktory ale nehuli (inac o to prides

- vlastne skusenosti) ale z toho vyrastie len slabsi outdoor