d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 7 2008 04:03pm
Quote (undead_lord @ Wed, 7 May 2008, 20:08)
to drzim ti koule mi ukradl hero ze slovniku a tedka to porad pouziva !!!


pindoure
Member
Posts: 7,973
Joined: Mar 18 2006
Gold: 8.99
May 13 2008 05:28am
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 6 2008, 05:44pm)
maturitní slohovka.. biggrin.gif už vidim jak dostanu témata ve smyslu "kdo si nechce hubu spálit musí mlčet a nebo chválit" - referát ..  z toho sem blil .. to měli loni rofl.gif
takže já a Rapyjer..... doufám v trojáka biggrin.gif


lol maturant at se ti to vydari
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 13 2008 08:50am
Quote (undead_lord @ Wed, 7 May 2008, 17:42)
tanga a plowder jsou podle me slaba, mozna na tu dobu byla dobra ale pozdeji je hodne slaba

oberes nepritele jenom o 4 many celkove, behem teto doby soupere nemusi brzdit, znamena to jenom tvoje brzdeni .. misto aretefaktu jsi mohl vylozit neco lepsiho se 3 many, co ho vice potrapi, napriklad pejsek za 2 many s tim ho urcite budes trapit vice nez jeho "-1 mana po 4 kolech"

jinak balicek, ktery me fascinoval a ktery jsem nikdy nemel prilezitost ho vyzkouset je 5 color slivers
jsem si myslel ze je to "hovno" balicek, nikdy ti nevyjde spravna mana atd.. ale videl jsem lidi s tim vyhravat toury biggrin.gif


lol myslis klasický slivry, ty co se hraly za casu dualek? vyhravat toury? s tema by slo hrat mozna i proti type1 ohmy.gif


a jinak s tim psem: proste nechapes myslenku toho balicku smile.gif to neni jako dneska kdyz nejvetsi kombo jaky je dneska hrany je "tady discartnu na +1/+1 a zahraju madness", to co rikas ma k pravde hodne daleko

jastli fakt myslis ze mit na stole 2/2 creaturu kdyz oponent muze kantrovat, smazit, vrazdit atd je lepsi nez ho 100% zablokovat kdyz tebe to zpomal v podstate zanedbatelne, a navic mas par kol kdy muzes hrat nerusene... tak ok wink.gif


This post was edited by DJVibrejtr on May 13 2008 08:52am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll