d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo?! Aneb Jak To Je Doopravdy... > Aneb Topic Jako Stvoreny Pro Soba
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 11 2008 04:44am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 08:19)
jono a něco jiného kromě tamtoho  random postu?



mas 2x viac ppd tak si uvedom kto je tu random poster jebinko a asi to niesu posty z trade topicov vzhladom na tvojich 13.37 fg biggrin.gif

Quote (hero_cz @ Fri, 11 Apr 2008, 08:36)
HEJ UZ SE NECHTE BEJT VY EMARI rofl.gif


ja sa hadam len preto aby si mal st3pix co pisat do dennika a obvinil ma ked skoci z mostu

Quote (st3pix)
Karbec
St3pix
Hero
Unlucky
ghetofu
Lua
Black_WoH
Josefista
fifky-OVA
log-in


now for the asslickers part

Leri
z3ro
a další randoms


máš pravdu, víc než půlka



tak neviem ale ked som naposledy robil zoznam ludi na sk/cz jsp bolo tam asi 60 ludi neviem kto ta ucil matiku mozno rodicia po veceroch doma vo vasom obytnom privese popri cirkusovani ale 10-11 ludi neni polka zo 60
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 11 2008 04:56am
sakra, jak by moch bejt emo nekdo kdo ma na tricku koule :/
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 11 2008 05:06am
acedrac, ja jsem tradoval aktivne pres dva roky a 7000 postu je JEN z trade, takže ŠŤFÚ.

Ohledně toho seznamu, nikde není napsaný, že to jsou VŠICHNI cz/sk uživatelé. Co takhle si přestat vymýšlet a zabývat se realitou? O ano.

e: btw, v tom seznamu se přidej k aslickerům

This post was edited by st3pix on Apr 11 2008 05:13am
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 11 2008 05:08am
hadate se marne NOOBS

vsichni vime ze sob je emo ..
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
Apr 11 2008 05:09am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 13:06)
acedrac, ja jsem tradoval aktivne pres dva roky a 7000 postu je JEN z trade, takže ŠŤFÚ. 

Ohledně toho seznamu, nikde není napsaný, že to jsou VŠICHNI cz/sk uživatelé. Co takhle si přestat vymýšlet a zabývat se realitou? O ano.


napodobne smile.gif
inak navrhujem sa prestat hadat uz ma to nebavi smile.gif mezi st3pixem a acedracem at je valecna sekyra zakopana smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 11 2008 05:24am
Quote (Black_WoH @ Fri, 11 Apr 2008, 12:08)
hadate se marne NOOBS

vsichni vime ze sob je emo ..



hura, t/c
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Apr 11 2008 05:59am
stepix jsi fakt krypl.. jdi se lecit...
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 11 2008 06:22am
smile.gif achjo tady je něják moc emoci najednou smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Apr 11 2008 06:54am
Quote (Sentinel4 @ Fri, 11 Apr 2008, 12:59)
stepix jsi fakt krypl.. jdi se lecit...


Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 11 2008 07:18am
Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 07:39)
psal jsi něco?


Zapomenout na mě? a psát takové randoms jako Black-Woh?

Edit: Ach jo

This post was edited by palec on Apr 11 2008 07:18am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678Next
Closed New Topic New Poll