Quote (st3pix @ Fri, 11 Apr 2008, 08:19)
jono a něco jiného kromě tamtoho random postu?
mas 2x viac ppd tak si uvedom kto je tu random poster jebinko a asi to niesu posty z trade topicov vzhladom na tvojich 13.37 fg
Quote (hero_cz @ Fri, 11 Apr 2008, 08:36)
HEJ UZ SE NECHTE BEJT VY EMARI

ja sa hadam len preto aby si mal st3pix co pisat do dennika a obvinil ma ked skoci z mostu
Quote (st3pix)
Karbec
St3pix
Hero
Unlucky
ghetofu
Lua
Black_WoH
Josefista
fifky-OVA
log-in
now for the asslickers part
Leri
z3ro
a další randoms
máš pravdu, víc než půlka
tak neviem ale ked som naposledy robil zoznam ludi na sk/cz jsp bolo tam asi 60 ludi neviem kto ta ucil matiku mozno rodicia po veceroch doma vo vasom obytnom privese popri cirkusovani ale 10-11 ludi neni polka zo 60