d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Apr 1 2008 12:07pm
Quote (Sobcz @ Tue, 1 Apr 2008, 19:02)
rofl ty si idealista... mi neřikej že si vegan .. a esli jo .. ani nevíš na čem všem co používáš se podílej vykořisťovaný "zvířátka"
asi založim organizaci obhajující práva rostlin.


ty jses vul ...

nemuzes chranit vsechny druhy mistre sobe

to bys pak nesmel jist zeleniny ><

This post was edited by undead_lord on Apr 1 2008 12:08pm
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 1 2008 12:07pm
Quote (otko @ Tue, Apr 1 2008, 07:06pm)
len si kvoli tomu nepodrez zily sad.gif


došly mi žiletky.. sad.gif

Quote (undead_lord @ Tue, Apr 1 2008, 07:07pm)
ty jses vul ...

nemuzes chranit vsechny druhy mistre sobe


Rofl ? ja si jen delam prdel z ghetofa -.-

This post was edited by Sobcz on Apr 1 2008 12:08pm
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 1 2008 12:21pm
nacni te mydla co mas v zasuvke
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Apr 1 2008 02:00pm
Quote (otko @ Tue, Apr 1 2008, 06:21pm)
nacni te mydla co mas v zasuvke


smile.gif klídek jo?
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Apr 1 2008 03:11pm
Já to teda v tý televizi neviděl a podle toho popisu jsem rád sad.gif Tj hrozná prasárna, takovýhle kretény bych střílel.

Denně se setkávám s +- 80ti klienty a musim říct, že ta inteligence národa je fakt v prdeli sad.gif Lidi se hodně často neumí chovat, myslí opravdu hodně jednostranně atd. Stupidos ftl sad.gif

Nejhorší je, že tydle dementi maj děti a z nich lepší člověk nevyroste ... bych to fakt zabíjel nebo aspoň kastroval.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 2 2008 01:57pm
Quote (Sobcz @ Tue, Apr 1 2008, 07:07pm)
Rofl ? ja si jen delam prdel z ghetofa -.-


Ze mě si prdel dělat můžeš, ale pak se nediv že někteří policiti odmítají globální problémy.. asi si z toho taky dělaj "prdel" jako ty.
Rád si vyslechnu tvůj názor, rád se s tebou budu hádat, ale stejně budu propagovat svůj názor.
Přecijenom člověk je stvoření nedokonalé a nic nemůže být perfektní.

Ale abych si taky udělal srandu ze SOBAcz smile.gif, který si myslí že je dokonalá bytost, která za xx let všechny globální problémy zvrátí tím,
že bude spamovat fora smile.gif Nevěř vědě ona nám už některé druhy nevrátí.
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Apr 2 2008 02:20pm
Já sám vím jaké to je když stratís své oblíbené zvíře...
My sm měli kocoura kterého jme nasli poblíž silnice a já jsem bežel za mámou jestly bychom si ho mohly nechat a mama souhlasila.(A od té doby jsme mu řikaly Kocour)
Jak čas utíkal tak Kocour do rodiny patřil čim dál tim víc a já jsem ho bral jako kdyby to bylo moje dítě staral jsem se o nej ...
Znáte to jednoho dne¨kdy jsme Kocoura pustily ven tak někam utíkal nevim kam, ale 3 dny se nám neukazal já měl strach jestly ho nekdo třeba nepřejel nebo něco takového..
Ale já jsem veřil, že se ještě vratí tak jsem každou chvíly volal jestly nepřijde zkoušel jsem to i o pulnoci a ž ten 3 den přisel domu kolem desáte hodiny večer hulkal a oko měl celé zahrvácene ( ale to se nám už stalo jednou a o oko naštěstí nepřisel jen nějakou domu to měl šedý a pak to bylo ok )Ale teď to bylo mnohem horší.
Opečovaly jsme ho tak jak jsme uměly, ale na to oko už nikdy už nevidel.. sad.gif Ale už bylo vidět, že dokáže žít když vidí jen na jedno oko.
O 2 mesíce později co to bylo už ok se to znovu z opáklo ale druhý den jsme našli jeho bezvládné tělo které leželo na zemi 100 metrů nad nad našim barákem .
Pak jsme zjistily že ho nekdo otravil.. sad.gif já měl pocit že toho kdo mu to udělal , že ho zabiju, ale nevim mno furt na něho vzpomínám v dobrém pamatuju si jak vyrustal jak jsme si spolu hrávaly atd. sad.gif
A teď máme znovu kocoura kterej se jmenuje mykeš..Ale na toho prvního prostě nikdy nezapomenu..

Jak tak koukám nějak jsem se rozepsal..Tak radši jdu ..

čau all

Ps : sry za chybení písmenka v textu nebo y/i smile.gif
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Apr 2 2008 02:25pm
Quote (morfeus11 @ Wed, 2 Apr 2008, 20:20)
Já sám vím jaké to je když stratís své oblíbené zvíře...
My sm měli kocoura kterého jme nasli poblíž silnice a já jsem bežel za mámou jestly bychom si ho mohly nechat a mama souhlasila.(A od té doby jsme mu řikaly Kocour)
Jak čas utíkal tak Kocour do rodiny patřil čim dál tim víc a já jsem ho bral jako kdyby to bylo moje dítě staral jsem se o nej ...
Znáte to jednoho dne¨kdy jsme Kocoura pustily ven  tak někam utíkal nevim kam, ale 3 dny se nám neukazal já měl strach jestly ho nekdo třeba nepřejel nebo něco takového..
Ale já jsem veřil, že se ještě vratí tak jsem každou chvíly volal jestly nepřijde zkoušel jsem to i o pulnoci a ž ten 3 den přisel domu kolem  desáte hodiny večer  hulkal a oko měl celé zahrvácene ( ale to se nám už stalo jednou a o oko naštěstí nepřisel jen nějakou domu to měl šedý a pak to bylo ok )Ale  teď to bylo mnohem horší.
Opečovaly jsme ho tak jak jsme uměly, ale na to oko už nikdy už nevidel.. sad.gif Ale už bylo vidět, že  dokáže žít když vidí jen na jedno oko.
O 2 mesíce později co to bylo už ok se to znovu z opáklo ale druhý den jsme našli jeho bezvládné tělo které leželo  na zemi  100 metrů nad nad našim barákem .
Pak jsme zjistily že ho nekdo otravil.. sad.gif já měl pocit že toho kdo mu to udělal , že ho zabiju, ale nevim mno furt na něho vzpomínám v dobrém pamatuju si jak vyrustal jak jsme si spolu hrávaly atd. sad.gif
A teď máme znovu kocoura kterej se jmenuje mykeš..Ale na toho prvního prostě nikdy nezapomenu..

Jak tak koukám nějak jsem se rozepsal..Tak radši jdu ..

čau all

Ps : sry za chybení  písmenka v textu nebo y/i  smile.gif


co říct na lidi co otráví zvíře , ani se ti moc nedivím že jsi ho chtěl řekněme zabít , to by asi chtěl udělat každej normální člověk .
Konečně taky nějakej smysluplnej post a ne jenom to otravný machrování Soba ...
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 2 2008 02:50pm
Quote (ghetofu @ Wed, Apr 2 2008, 08:57pm)
Ze mě si prdel dělat můžeš, ale pak se nediv že někteří policiti odmítají globální problémy.. asi si z toho taky dělaj "prdel" jako ty.
Rád si vyslechnu tvůj názor, rád se s tebou budu hádat, ale stejně budu propagovat svůj názor.
Přecijenom člověk je stvoření nedokonalé a nic nemůže být perfektní.       

Ale abych si taky udělal srandu ze SOBAcz smile.gif, který si myslí že je dokonalá bytost, která za xx let všechny globální problémy zvrátí tím,
že bude spamovat fora smile.gif Nevěř vědě  ona nám už některé druhy nevrátí.


a ty nám je zachráníš ? biggrin.gif tim že budeš volit Bursíka a Kateřinu Simulant Jacques ? -.- já jen řikám že tim že má někdo v názvu "zelení" nic neznamená biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 2 2008 02:53pm
Quote (Sobcz @ Wed, Apr 2 2008, 09:50pm)
a ty nám je zachráníš ? biggrin.gif tim že budeš volit Bursíka a Kateřinu Simulant Jacques ? -.- já jen řikám že tim že má někdo v názvu "zelení" nic neznamená biggrin.gif


Ja nic neslibuji..Ale aspoň se snažím něco dělat. I kdybych si měl přivázat k tomu stromu bude mi to za to stát.
I kdyby mě měli umlátit místo nevyného zvířete bude mi to za to stát.

Ale to je určitě věc názoru a svobody slova.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Add Reply New Topic New Poll