Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:20pm)
No jako musíte uznat, že na to, že topic má název: Fotky, Fotecky,Fota , tak těch fotek tady zrovna moc není, nezdá se vám? Tak šup šup dávejte sem fotečky ať je na co koukat

Tak je sem šupej ty ... jestli chceš aby se bylo na co koukat ....