d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Fotky, Fotecky, Fota! > Navstivte A Pridejte Se ;)
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 28 2008 01:17pm
Quote (Sobcz @ Fri, 28 Mar 2008, 20:14)
esli jo .. varuj předem .. dojdu si pro pytlík na blití wink.gif


len si nepodrezuj zily

plx sad.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:20pm
No jako musíte uznat, že na to, že topic má název: Fotky, Fotecky,Fota , tak těch fotek tady zrovna moc není, nezdá se vám? Tak šup šup dávejte sem fotečky ať je na co koukat smile.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 28 2008 01:23pm
Quote (Enigmma @ Fri, 28 Mar 2008, 20:20)
No jako musíte uznat, že na to, že topic má název: Fotky, Fotecky,Fota , tak těch fotek tady zrovna moc není, nezdá se vám? Tak šup šup dávejte sem fotečky ať je na co koukat smile.gif


sak nas povzbut a zacni od seba

tongue.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2008 01:23pm
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:20pm)
No jako musíte uznat, že na to, že topic má název: Fotky, Fotecky,Fota , tak těch fotek tady zrovna moc není, nezdá se vám? Tak šup šup dávejte sem fotečky ať je na co koukat smile.gif


Tak je sem šupej ty ... jestli chceš aby se bylo na co koukat ....
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:26pm
He mě znáte... Mám foto v signu... Ale nevím jak vypadáte vy smile.gif (až na soba tongue.gif ) Tak šup ukažte se smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2008 01:32pm
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:26pm)
He mě znáte... Mám foto v signu... Ale nevím jak vypadáte vy smile.gif (až na soba  tongue.gif ) Tak šup ukažte se smile.gif


se koukni sem Eni
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6039819&f=264
je to ale už trochu outdated -.-
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:36pm
Quote (Sobcz @ Fri, Mar 28 2008, 07:32pm)
se koukni sem Eni
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=6039819&f=264
je to ale už trochu outdated -.-


Tak jsem to zběžně prohlídla smile.gif Nějaké vysvětlivky? co to je zač atd? smile.gif

Jo a hele lidi.. když sem teda šoupnu nějakou tu fotku, pošlete taky? To se mi zdá spravedlivé a navíc bysme mohli krapet plnit název toho topicu ne? Co vy na to? rolleyes.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 28 2008 01:37pm
Quote (Enigmma @ Fri, Mar 28 2008, 08:36pm)
Tak jsem to zběžně prohlídla smile.gif Nějaké vysvětlivky? co to je zač atd? smile.gif

Jo a hele lidi.. když sem teda šoupnu nějakou tu fotku, pošlete taky? To se mi zdá spravedlivé a navíc bysme mohli krapet plnit název toho topicu ne? Co vy na to?  rolleyes.gif


no já sem trochu napráskal svojí galerii ..
http://forums.d2jsp.org/img.php?i=209574
takže nevim co bych sem eště házel ~~
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Mar 28 2008 01:50pm
no a co ostatní? Mi neříkejte, že nemáte žádné své foto... Tomu stejně nevěřím smile.gif
Tak já si počkám sobíku až se vyjádří ostatní tongue.gif (na galerii samozřejmě hned juknu wink.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Mar 28 2008 01:51pm
k te fotce co jsem postoval sem si vzpomnel na to co rikal IqLimited smile.gif ze pry wowko ti usetri mesicne ty prachy za hospodu biggrin.gif ja naopak musel hrat pod vlivem abych tu hru hral ohmy.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678920Next
Add Reply New Topic New Poll