d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 04:58pm
Quote (Nipik @ Sat, 15 Mar 2008, 00:53)
ja platim spatne ? biggrin.gif za odvedenou praci musim priznat zejo smile.gif jest ras dik smile.gif


wink.gif np
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 05:14pm
lol du spaaaat do pice good night smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 15 2008 01:39am
Quote (Sentinel4 @ Fri, Mar 14 2008, 11:12pm)
pekne, vsichni se tu do karbece navazite jak dlouho, a ted chete sign...

ja se ho jako jeden z mala zastavam a jeste mu dam i fg za sign... pac je to prace, kterou dela dobre a vazim si ji.


Less EMO Viku pls.. rofl.gif slovo "vážit si" do toho přesně zapadá biggrin.gif do tý emořeči wink.gif
jinak taky karbecovych služeb využívám ofc... jelikož je OKP líný prase tak je nejlepší GFX designer z čechů právě Karbec wink.gif

This post was edited by Sobcz on Mar 15 2008 01:40am
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Mar 15 2008 02:16am
Quote (Karbec @ Fri, 14 Mar 2008, 22:22)
hero je curak..
otkoj taky neudelam, sigy delam jen kamosum nebo za fg)))


lie karbec !!!!!!!!!
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 15 2008 03:18am
Quote (Sentinel4 @ Fri, 14 Mar 2008, 23:12)
pekne, vsichni se tu do karbece navazite jak dlouho, a ted chete sign...

ja se ho jako jeden z mala zastavam a jeste mu dam i fg za sign... pac je to prace, kterou dela dobre a vazim si ji.


téééda, jak jsem si myslel jaká seš piča, tak jsi mi tímhle celkem změnil názor kámo smile.gif


Jinak karbec, udělej sig i herojc, je to dobrej kluk. Sice mu občas řachne v bedně, ale víš jak... Debilita se dá ještě vzdělávat tongue.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 15 2008 05:24am
Quote (Sobcz @ Sat, Mar 15 2008, 07:39am)
Less EMO Viku pls.. rofl.gif slovo "vážit si" do toho přesně zapadá biggrin.gif do tý emořeči wink.gif
jinak taky karbecovych služeb využívám ofc... jelikož je OKP líný prase tak je nejlepší GFX designer z čechů právě Karbec wink.gif


EMO? to mi rika nekdo, kdo mi icq neustale breci, ze jeste nema TT smile.gif
a s tim okp souhlasim, je to lina hromada sadla, co nic nedela, a kdyz neco dela, tak s hroznejma recma.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 15 2008 05:25am
Quote (Sentinel4 @ Sat, Mar 15 2008, 12:24pm)
EMO? to mi rika nekdo, kdo mi icq neustale breci, ze jeste nema TT smile.gif
a s tim okp souhlasim, je to lina hromada sadla, co nic nedela, a kdyz neco dela, tak s hroznejma recma.


rofl tobe se nesveruju ! -.- koukni se do historie.. ty me vubec nezajimas biggrin.gif
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Mar 15 2008 05:38am
Quote (Sobcz @ Sat, Mar 15 2008, 11:25am)
rofl tobe se nesveruju ! -.- koukni se do historie.. ty me vubec nezajimas biggrin.gif


Sob, 31.1.2008 16:43:51:
Jak dlouho jeste myslis budu cekat na TT

dOBROVOLNY, 16:43:56:
tak tyden?

Sob, 16:55:42:
vazne me to uz sere, delam pro to vsechno

dOBROVOLNY, 18:25:48:
nj, ses noob

dOBROVOLNY, 20:06:01:
se na to vyser, nemusis libat prdel kazdymu modovi

Sob, 20:06:27:
ja chci byt jako wroniak

Sob, 20:06:33:
jeslti ji neodstanu, tak se vazne zabiju.. uz me to sere

Sob, 20:06:44:
ale az budu mit TT a budu moderator, tak vas vsechny locknu, hlavne egiho

Sob, 20:06:45:
-.-

dOBROVOLNY, 20:06:54:
me je to jedno celkem.. ja ted byl na jsp asi po mesici ze skoly se mrknout smile.gif

Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 15 2008 05:41am
smile.gif))))))
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 15 2008 05:43am
no jo to je nas sobzor smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev15678911Next
Closed New Topic New Poll