Quote (Sobcz @ Sat, Mar 15 2008, 11:25am)
rofl tobe se nesveruju ! -.- koukni se do historie.. ty me vubec nezajimas

Sob, 31.1.2008 16:43:51:
Jak dlouho jeste myslis budu cekat na TT
dOBROVOLNY, 16:43:56:
tak tyden?
Sob, 16:55:42:
vazne me to uz sere, delam pro to vsechno
dOBROVOLNY, 18:25:48:
nj, ses noob
dOBROVOLNY, 20:06:01:
se na to vyser, nemusis libat prdel kazdymu modovi
Sob, 20:06:27:
ja chci byt jako wroniak
Sob, 20:06:33:
jeslti ji neodstanu, tak se vazne zabiju.. uz me to sere
Sob, 20:06:44:
ale az budu mit TT a budu moderator, tak vas vsechny locknu, hlavne egiho
Sob, 20:06:45:
-.-
dOBROVOLNY, 20:06:54:
me je to jedno celkem.. ja ted byl na jsp asi po mesici ze skoly se mrknout