d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Když Neni Co Hrat A Diablo Uz Nebavi, Drogy Nejsou > A Alkohol Zdrazuju A Kourit Jsem Prestal
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 9 2008 01:16am
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 9 2008, 06:39am)
charsi mi poslala za sobem ... prej to opravit nejde biggrin.gif jedine pravej gay to muze sestelovat .. ale sob nechce sad.gif


možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Apr 9 2008 01:18am
Quote (Sobcz @ Wed, 9 Apr 2008, 08:16)
možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?


vouch
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 9 2008 10:43am
Quote (Karbec @ Tue, 8 Apr 2008, 18:35)
ja se zase posral z tveho sigu^^


lepší pořádný borec jako Ifrit než pořádná guma jako The Game
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 9 2008 12:27pm
Quote (Sobcz @ Wed, Apr 9 2008, 07:16am)
možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?


sad.gif a ja tak doufal ... no uz te asi prcat maly kluky prestalo bavit tak ses dal na maly holky? sad.gif biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1567
Add Reply New Topic New Poll