☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Když Neni Co Hrat A Diablo Uz Nebavi, Drogy Nejsou > A Alkohol Zdrazuju A Kourit Jsem Prestal
Prev
1
5
6
7
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1794
Replies: 63
Track Topic
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#61
Apr 9 2008 01:16am
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 9 2008, 06:39am)
charsi mi poslala za sobem ... prej to opravit nejde
jedine pravej gay to muze sestelovat .. ale sob nechce
možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?
hero_cz
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
2,000.00
#62
Apr 9 2008 01:18am
Quote (Sobcz @ Wed, 9 Apr 2008, 08:16)
možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?
vouch
MrReaper
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold
:
1,116.00
#63
Apr 9 2008 10:43am
Quote (Karbec @ Tue, 8 Apr 2008, 18:35)
ja se zase posral z tveho sigu^^
lepší pořádný borec jako Ifrit než pořádná guma jako The Game
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#64
Apr 9 2008 12:27pm
Quote (Sobcz @ Wed, Apr 9 2008, 07:16am)
možná to že ti na toho půlcenťákovýho pindíka nechci šahat něco znamená .... třeba nejsem GAY ? .. hum ?
a ja tak doufal ... no uz te asi prcat maly kluky prestalo bavit tak ses dal na maly holky?
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
5
6
7
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact