Quote (st3pix @ Mon, 3 Mar 2008, 10:19)
A víš o tom, že občanka se dává od 15 let? A volit můžeš od osmnácti? Takže i ten, kdo má občanku, nemusí mít nutně volební právo.
Imho jsi zrovna provedl věc zvanou SELFPOONAGE.
KTy
myslene obrazne, ze ked nema obcanku tak urcite nemoze ani este volit
ale to pochopis az ked vyrastes