d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hraje Tu Nekdo I Classic?! > To By Mě Zajímalo :)
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Mar 2 2008 01:02pm
Quote (otko @ Sun, Mar 2 2008, 07:01pm)
lebo nemas este ani obcanku


ma owned bangin.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Mar 2 2008 01:06pm
Quote (vanys @ Sun, Mar 2 2008, 08:02pm)
ma owned  bangin.gif


word !:S
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Mar 2 2008 02:26pm
Quote (otko @ Sun, Mar 2 2008, 07:01pm)
lebo nemas este ani obcanku


rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 2 2008 02:32pm
Quote (otko @ Sun, Mar 2 2008, 08:01pm)
lebo nemas este ani obcanku


hehe smile.gif happy.gif
Member
Posts: 1,164
Joined: Dec 24 2007
Gold: 34.50
Mar 3 2008 12:05am
Quote (otko @ Sun, Mar 2 2008, 07:01pm)
lebo nemas este ani obcanku


drool.gif drool.gif drool.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 3 2008 03:19am
Quote (otko @ Sun, 2 Mar 2008, 20:01)
lebo nemas este ani obcanku


A víš o tom, že občanka se dává od 15 let? A volit můžeš od osmnácti? Takže i ten, kdo má občanku, nemusí mít nutně volební právo.

Imho jsi zrovna provedl věc zvanou SELFPOONAGE.

KTy
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 3 2008 03:57am
Quote (st3pix @ Mon, 3 Mar 2008, 11:19)
A víš o tom, že občanka se dává od 15 let? A volit můžeš od osmnácti? Takže i ten, kdo má občanku, nemusí mít nutně volební právo.

Imho jsi zrovna provedl věc zvanou SELFPOONAGE.

KTy


every1 pwnd by PHU
/cry
/bb
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 3 2008 04:20am
Quote (st3pix @ Mon, 3 Mar 2008, 10:19)
A víš o tom, že občanka se dává od 15 let? A volit můžeš od osmnácti? Takže i ten, kdo má občanku, nemusí mít nutně volební právo.

Imho jsi zrovna provedl věc zvanou SELFPOONAGE.

KTy


myslene obrazne, ze ked nema obcanku tak urcite nemoze ani este volit

ale to pochopis az ked vyrastes
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Mar 3 2008 04:44am
Quote (Karbec @ Mon, 3 Mar 2008, 10:57)
every1 pwnd by PHU
/cry
/bb


smrdi ti sign.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 3 2008 04:56am
Quote (otko @ Mon, 3 Mar 2008, 11:20)
myslene obrazne, ze ked nema obcanku tak urcite nemoze ani este volit

ale to pochopis az ked vyrastes


/failsauce

nevim, proč se mu posmíváš za to, že třeba ještě nemá patnáct.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev156789Next
Closed New Topic New Poll